Detail recenze: Hotel Le Pacha Resort

  Egypt, Hurghada, Sakkala

4/5

Adéla Destinnová:
Krásné moře a resort. Jen škoda, že místní prodejci jsou až moc otravní. Chtěli jsme jít ven se projít po okolí, ale oni Vám zastoupí cestu a prostě jsou až moc neodbytní. Nemají zde přechody a silnice jsou velmi široké. Auta neblikají, nesvítí, jen troupí. Kdo troubí, prostě jede. Přejít tam je opravdu zážitek :)

Ubytování

Ubytování jsme byli v 9 hodin, i když nám hrozilo ubytování ve 14 hodin (jejich standard). Ale když dorazíme do hotelu ve 2 ráno, tak se prostě chcete ubytovat a ne spát na jejich sedačce v baru a čekat až se uvolní pokoj! Tato skutečnost by měla být jako důležitá informace u zájezdu. U zájezdu bylo psáno, že se jedná o pokoje s balkonem a terasou. Ale ubytování jsme byli v pokoji bez min. balkonu. Tak jsme druhý den pokoj reklamovali za pomoci delegátky, protože nechceme být zavření mezi zdmi, chceme se dívat ven a taky mít kde usušit mokré plavky a ručníky od vody.


Strava a stravování

Ochutnali jsme jen stravu v resortu. Jídlo bylo chutné, samozřejmě se opakovalo, jako ve většine hotelů. Ale mohli by mít i v této destinaci více ovoce. Ovoce bylo jen banány a nebo hrozny. Sladké jsme jen vyzkoušeli, protože i oni mají sladké extra přeslazené.


Vybavení, služby a personál

Uklizeno, čisto. I když jsme dali cedulku, že nechceme úklid, tak jsme došli a bylo uklizeno. Na recepci se dalo dobře domluvit, personál velmi ochotný, usměvavý a vstřícný. Výlety…šli jsme na pláž oranžového zálivu(ostrov orange bay) exkurze byla velmi příjemná vybíráme si vyletyhurghada.com


Pláž a moře

Soukromá pláž tohoto resortu je menší, ale každý si místo najde. Voda velmi teplá, průzračná, krásná. Jen vstup do vody vyžaduje odvahu a nebo boty do vody. Hned to jde lépe. Moře je azurové, krásně jde vidět na dno. Spoustu rybiček - ráj pro šnorchlování. Ti co šnorchlovali si to vychvalovali, dokonce viděli prý i ryby, které už vidět nechtějí :). Jen je škoda, že na této pláži každé ráno odpolouvají a večer připlouvají lodě, které jsou dost blízko a "ohrožují" plavce, hlavně potapěče, kteří loď neevidují, není zde žádné bojkové ohraničení. Je zde i molo, ze kterého je možné skákat do hluboké vody. Na pláži mají sprchu, lehátka pohodlná, ručníky jsou zdarma - denně čisté. Bar na pláži poskytuje pohodu. Pláž je čistá, dostatek odpadkových košů.


Okolí hotelu

Hotel se nachází v centru města a je obklopen mnoha obchody a restauracemi


Celkový dojem

Dobrý hotel za méně peněz


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Le Pacha Resort

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–17 h