Detail recenze: Lella Baya & Thalasso Hotel

  Tunisko

4/5

Doktorka:
Hrůza!!!

Ubytování

První dojem zvenku a vstupní hala - pohádka tisíce a jedné noci.Tím to ale skončilo a začala tvrdá realita.Úplatek pro recepčního, abychom dostali "nejlepší pokoj"


Strava a stravování

Hotel se 4 hvězdičkami/sám má na vstupních dveřích hvězd 5/,ale jídlo bez výběru, pouze kuře, mleté a uvařená zelenina, k tomu těstoviny, velmi malý výběr čerstvé zeleniny a salátů, o ovoci ani nemluvím.Číšníci, kteří vás delší dobu ignorují, musíte se sami dožadovat jejich pozornosti, aby vám přinesli pití.O tom, že když si přejete colu light vám klidně přinesou obyčejnou colu ani nemluvím.


Vybavení, služby a personál

Vybavení katastrofa, pokoje vybydlené, minibar s plesnivými a nefunkčními dvířky vyměněn za ještě horší,záchod protékající celou dobu pobytu,televize- místo zábavy "honění duchů", čili více méně nefunkční, v pokoji tři židle, rozpadající se noční stolek a dvě skříně.Koberec, který má být v hotelu od 3 hvězdiček- nic, pouze dlaždičky.Koupelna čistá, ručníky denně čisté, uklizeno každý den.


Pláž a moře

Pláž s lehátky a slunečníky celkem v pořádku, ale moře špinavé s chaluhami a svinstvem /ifel. sáčky, tačky, smetí/, kteráým se musíte přebrodit asi tak 50 m a pak je čisté.


Okolí hotelu

K okolí hotelu nemám výhrady.


Celkový dojem

Služby delegáta - žádné, na sjednanou schůzku se bez omluvy nedostavil, nezvládl odjez na letiště,nechal odjet řidiče autobusu bez nás /sám v tom autobusu nebyl/, špatně nás informoval o odjezdu a my jsme málem museli jet na letiště taxíkem. Čili nedoporučuji ani svému nepříteli, hrůza, hrůza,


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.