Hotel Linda **** - příjemný hotel s hezkým areálem a výbornou stravou

Recenze hotelu Linda Resort Hotel **** - Turecko - Side - Titreyengöl

Na konci září 2011 jsem byla na 8denní dovolené v hotelu Linda, v tureckém letovisku Titreyengol blízko Side. Pěkný hotel, asi 8 minut chůze od prostorné písečné pláže. Hotel vhodný i pro rodiny s dětmi.

Ubytování (3 / 5)

Ubytování (pokoje) odpovídaly spíše 3*, určitě né 4*. Koupelna byla zřejmě po rekonstrukci, ale vybavení pokoje bylo dosti opotřebované, nicméně funkční a čisté. Pokoje měly z prostorných balkonů výhledy na různé strany, do areálu hotelu, zahrad nebo okolí. V pokoji jsme měli 2 samostatná lůžka, TV, telefon, šatní skříň, miniledničku, individuální klimatizaci a dva noční stolky (viz foto). V koupelně vana, WC, umyvadlo, vysoušeč vlasů. Úklid probíhal denně.

Strava a stravování (5 / 5)

Stravování bylo formou bufetového all inclusive. Jídla bylo přes celý den dost a bylo vynikající. V rámci all inclusive bylo jídlo i pití podávané i v menší restauraci přímo u pláže. To byla velká výhoda, protože pláž je od hotelu asi 8-10 minut chůze místní promenádou s obchody, takže jste mohli být celý den na pláži a přitom čerpat služby all inclusive i tam.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Recepce, vstupní hala s posezením a internet koutkem (internet za poplatek u recepce či jako wifi na pokojích), prostorná restaurace, venku pak bazén s dětskou částí, bazén se skluzavkami, slunečníky a lehátka i s matracemi u bazénu zdarma, vnitřní bazén, 2 bary u bazénů, vnitřní bar a společenská místnost, disco bar, malé podium pro večerní animace, různé animační programy probíhaly i během dne, animátoři byli nevtíraví a nikoho do ničeho nenutili. Billiard - cca 4 stoly, minimarket, 2x obchůdek s oblečením a koženým zbožím, prádelna (za poplatek), lékařská služba (za poplatek), kadeřník (za poplatek), směnárna, možnost pronájmu auta. Tenis, stolní tenis, fitness, volejbal, basketbal, šipky, boccia, sauna, turecké lázně. Za poplatek biliárd, masáže, whirpool, Spa&Wellness, vodní sporty na pláži. Miniklub, dětské hřiště v zahradě, hlídání dětí k vyžádání na recepci.

Pláž a moře (5 / 5)

Prostorná písčitá pláž pro klienty hotelu (Linda Beach) měla lehátka zdarma. Za poplatek byly jen matrace na lehátka. Místo slunečníků zde byly natáhlé plachty z husté síťoviny. Vstup do moře písečný, občas s malými oblázky, pozvolný, moře čisté. Možnost koupení vodních atrakcí - jízda na banánu, jízda na vodních skútrech, parasaling.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel leží asi 5 km od centra města Titreyengol a asi 15 minut dolmušem od města Side. Dolmuš zastavuje asi 40 m od hotelu od kruhového objezdu. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno cca 70 km. Cestou od hotelu směrem na pláž byla celkem hezky upravená promenáda s mnoha obchůdky a vodotrysky. Blízko pláže je jezero.

Celkový dojem (4 / 5)

Příjemný hotel s prostornou pláží. Pokud Vám nevadí, že na pláž musíte cca 600 m dojít, tak budete spokojeni. Vynikající jídlo, prostorný areál plný zeleně, nevtíravý personál. Převážnou část klientely tvořili Němci, pak Poláci a Češi. Navíc blízko města Side s antickými památkami a mnoha nákupními možnostmi.

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry
  • Obchodní cesty
  • Všechny
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.