Krásná dovolená

Recenze hotelu Lopesan Costa Meloneras Resort Spa & Casino ****+ - Španělsko

Na Gran Canariijiž potřetí, pokaždé jinde a vždy super dovolená. Letošní termín 28.6. - 5.7.2017. Hotel je poměrně veliký, je obklopen nádherným okolím a exotickým rostlinstvem. Služby v hotelu jsou dokonalé a začínají už tím, že po výstupu z autobusu vám seberou kufry, dají do ruky lístek s číslem, který odevzdáte na recepci. Kufry vám pak přivezou do pokoje. Nejkrásnější na koupání je největší z pěti hotelových bazénů, který má délku 115 m s přímým výhledem na moře. Každý den nějaký večerní program, super obsluha, běžné ceny, na pokoji taška se dvěma osuškami na lehátko, župany atd. Prostě naprostá pohoda a spokojenost.

Ubytování (5 / 5)

Na hodně dobré úrovni

Strava a stravování (5 / 5)

Strava naprosto výborná a v neomezeném množství - od krevet až po zmrzlinu.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Vybavení na vysoké úrovni, služby a personál pohodový, vždy s úsměvem a připraven vyhovět.

Pláž a moře (4 / 5)

Hotelové bazény dokonalé a krásné, lehátky a slunečníky zdarma. Pláž u moře písčitá, lehátka a slunečníky za poplatek /2 lehátka a slunečník 7,5 eura/. Doporučuji do vody boty - po pár metrech od břehu jsou kameny - sicé oblé ale hodně.

Okolí hotelu (5 / 5)

Nádherné.

Celkový dojem (5 / 5)

Jedna z nejkrásnějších dovolených. Chceme se tam vrátit.

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Mládež
  • Odpočinek
  • Obchodní cesty
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.