Hotel Melia Tortuga Beach

Recenze hotelu Melia Tortuga Beach ***** - Kapverdy - Sal - Santa Maria

Na přelomu června a července 2013 jsme zde prožili úžasnou dovolenou - příjemné počasí, luxusní ubytování, příjemní lidé atd.

Ubytování (5 / 5)

Ubytování se nedá nic vytknout - obývací pokoj s kuchyňkou, dvě ložnice, dvě koupelny, dvě televize, každodenní pečlivý úklid, klidné prostředí.

Strava a stravování (5 / 5)

Pestrá strava, kromě hlavní restaurace je možno se najíst v dalších dvou. Nikde se nemusíte tlačit a dlouho čekat. Pití zajišťuje 5 barů.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Kapverďané jsou velice milí lidé, usměvaví, ochotní, nepožadují bakšiš. Hotel disponuje několika bazény, vždy jsme měli volné lehátko. Je zde miniklub, fittnes, masáže, spa, decentní animační programy. Celý hotel leží v krásné, pečlivě udržované zahradě.

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž je písečná, s lehátky a slunečníky, s Grillbarem. Nedá se zde však koupat, protože vstup do moře pokrývají kamenná plata. To je taky asi jediný nedostatek tohoto hotelu. Chodili jsme asi 1km k hotelu Riu, tady se sice dalo do moře vstoupit, ale byly neustále velké vlny. Voda byla čistá, teplá, pláže ideální k procházkám.

Okolí hotelu (4 / 5)

Nedaleko rozestavěný hotel, vzdálenější okolí připomínající pustinu, objekt hotelu hlídán ochrankou.

Celkový dojem (5 / 5)

Celkově hotel dosahuje svými službami vysoké úrovně, je to klidné místo k relaxaci jako stvořené. Jediným nedostatkem je vstup do moře.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.