Kréta, Kokini Hani

Recenze hotelu Mitsis Rinela Beach Resort and Spa ***** - Řecko - Kréta - Kokkini Hani

Napadá mě pouze výraz báječná dovolená a samá další superlativa

Ubytování (5 / 5)

Pro nás dva přímo skvělé, měli jsme z balkonu přímo vstup do bazénu, tak jak jsme si o to požádali při rezervaci dovolené. Nemusí se ale hodit všem. Vybavení pokoje perfektní, vše, jak slibovala cestovní kancelář, bez chyby.

Strava a stravování (5 / 5)

I při plné kapacitě hotelu bylo vše dobře zorganizováno.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál vždy vstřícný, co se týče animačních programů a programů pro děti nemůžeme hodnotit, byli jsme bez dětí, kulturní program pro dospělé asi koncem léta už není tak pravidelný, ale nám to stačilo.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře krásné, teplé,čisté, lehátka i slunečníky byly, přiznáme se, že u hlavního bazénu jsme ani nebyli, měli jsme svůj u pokoje. Ale moře opravdu nádherné, asi jsme měli i štěstí na dobré počasí, protože nefoukalo a vlny byly přesně akorát.

Okolí hotelu (4 / 5)

Je pravda, že během týdenního pobytu jsme si vyšli na procházku pouze párkrát, obchody zde jsou, asi jako všude v podobných letoviscích, zastávka autobusu hned u hotelu.

Celkový dojem (5 / 5)

Byl to pro nás perfektní týdenní relax, bez potíží a problémů, měli jsme štěstí na krásné počasí, začalo pršet odpoledne den před odletem, takže i tuto zkušenost máme.

Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.