Detail recenze: Nesrine Hotel

  Tunisko, Hammamet

4/5

Nespokojený host:
Byla jsem v tunisku po šesté, ale tak hrozné služby jsme nikdy neměli. Pouze o víkendu, kdy do hotelu přijeli Tunisané se služby zlepšili. Pak opět hrúza. Poslední den starší muslimka, hlava zahalená, ale jinak se u bazénu převlékala, slekla si spodní kalhoty, strčila si prst do krku a vyzvracela se do kalhot a pak šla kalhoty prát do bazénu. Rychle jsme bazén opustili a zavolali plavčíka. Ten to šel vybrat, ale lidi včetně dětí nechal v bazénu dál a nic se nedělo.

Ubytování

Na pokoji měla být lednička, ale chyběla a i málo úložného prostoru. Matrace pružinové, velmi tvrdé. Úklid, aby se neřeklo. Osušky vzali čtyři, ale vrátili dvě.


Strava a stravování

Jídla na výběr moc nebylo, pouze o víkendu, kdy tam byli Tunisané. Vůbec to nelze srovnat s tím co jsme z předchozích dovolených v Tunisku znali. I když jsme měli mít 24 hodin all inclisive, tak bych to nazvala plnou penzí. Dětem někdy nechutnal oběd a pak měly hlad, protože pizza, která měla být nebyla a sladkosti od 16- 18 byly pouze někdy, asi když se jim chtělo, hlavně že to tam měli napsané a když jsem to po nich chtěla, tak se arogantně usmívali, že nic není.


Vybavení, služby a personál

Personál v jídelně se snažil. Bar pouze u bazénu, kde toho moc nebylo a pak u moře, kde byla voda, pivo, cola, fanta. Personál na pláži se snažil první dny a když nedostal bakšiš, tak už jsme si lehátka připravovali sami. Wi Fi pouze "U" recepce a na noc ho vypínali.


Pláž a moře

Hotel není na pláži, jak je uvedeno, ale na pláž se jde mezi dvěma hotely asi 500 m. Pláž se absolutně neuklízí, ale přitom tam neustále chodí s velbloudy a koňmi a v písku jsou jejich výkaly, takže když si děti hrály, museli jsme hlídat, zda je tam čisto. Lehátka velmi proležená a matrace nejsou žádné i když je cestovní kancelář uvádí. Voda byla krásně teplá.


Okolí hotelu


Celkový dojem

Do tohoto hotelu nikdy!! Bylo vidět, že nemají o cizí hosty zájem, pouze ty muslimské.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.