Detail recenze: Hotel Occidental Jandía Playa

  Španělsko

5/5

MartinV76:
Fuerteventura je naprosto užásná. Hotel byl 4*, byl hezký, čistý. Jídlo na úrovni, jen se v určitou dobu tvořili fronty, protože nebylo dost stolů. Poloho hotelu je jeho malou slabinou. Je na prudším kopci a pro starší lidi, menší děti či fyzicky méně zdatnější je to celkem náročný výstup. Pravidělně však jezdí autobus dolů na pláž a opět zpět. V sezoně 3x denně.

Ubytování

Hotel byl rozlehlý, ale nic náročného na přesuny. Pokoje čisté, pravidelný úklid. Zařizení jako postele sice starší, ale stejně tam jde clověk jen přespat. Přesto pohodlné.


Strava a stravování

Jídlo dobré, velký výběr. Maso, ryby, zelenina, ovoce, sladkosti. All inclusive na slušné úrovni. V sezoně hotel narvaný a kapacita jídelny nedostačovala. Tvořily se fronty , protože nebyly volné stoly. Ale nic tragického to nebylo. All inclusive slušný, jen v restauraci u bazénu pořád jen hamburgery a těstoviny.


Vybavení, služby a personál

Hotel má hezké bazény, jeden klidovější, druhý pod atakem hlučných animátorů. Animátoři se opravdu činí a kdo chce více klidu, tak si ho moc neužije. Každý večer animační program na slušné úrovni. Slušné wellness, ale v létě to není úplně ono a člověk to moc nevyužije.


Pláž a moře

To je to nejlepší na Furteventuře. Hotel je na kopci nad jendou z nejhezčích písečných pláží na ostrově. Oproti severu je moře v Morro Jable zřejmě klidnější, byla max žlutá vlajka, oproti červeným u Corralejo. V Morro Jable se dá v pohodě koupat i plavat, na severu to byl boj s vlnami, ale pláže naprosto úchvatné. Dlouhé, široké. Žádná hlava na hlavě.


Okolí hotelu

V Morro Jable je spousta obchůdků k nakupování. Plážová promenáda začíná ihned pod kopcem, kde je hotel a nakonec je tu jedna z nejhezčích pláží na ostrově.


Celkový dojem

Fuerteventura je nádherné místo. Byl jsem podruhé za sebou a určitě se tam ještě budu chtít vrátit.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.