Detail recenze: Hotel Occidental Punta Cana

  Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro

5/5

Jitka P.:
Hotel leží přímo na překrásné pláži Bávaro a nabízí skvělé služby a jídlo.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje nabízí vše potřebné, velké postele i prostor. Samozřejmostí klimatizace, trezor a minibar. Na pokoji se dost srážela vlhkost a podlaha byla po otevření dveří na terasu nebezpečně kluzká. Ráno nás na podlaze čekal šváb, ale byl omámený zřejmě nějakým nátěrem na podlaze. Každý den čisté ručníky, doplněný minibar. Wifi na pokoji 12 USD za den, 20 USD za 2 dny, 120 USD za týden. Další fotografie z pokoje deluxe max. 2+2, část level.


Strava a stravování

Veliký a pestrý výběr. Nemám co vytknout. Hlavní restaurace tedy jen vnitřní, nedalo se jíst venku na vzduchu, ale na druhou stranu se při jídle trochu ochladíte v klimatizované jídelně. Servis personálu je takový průměr, ale na to množství lidí si asi není na co stěžovat.


Vybavení, služby a personál

Ručníky na pláž zdarma na pokoji. Zdarma za pobyt možnost navštívit á la carte restauraci dle vlastního výběru při nahlášení aspoň den předem (např. italská, steaková, rybí/seafood, mexická...). Hotel nabízí i pokoje pro hendikepované (7 pokojů), tsstká postýlka na pokoji zdarma. Tenisový kurt, zdarma půjčení vybavení, osvětlení za poplatek 5 USD na hodinu. Golf za poplatek.


Pláž a moře

Naprosto úchvatná pláž s krásným bílým pískem a čistou vodou. Příjemné vlny na vydovádění. Samozřejmostí plážová lehátka zdarma, plážový bar také.


Okolí hotelu

Okolí hotelu nemohu posoudit.


Celkový dojem

V tomto hotelu si dovedu představit strávit celou dovolenou a ne jen dvě noci, které jsem zde strávila. Perfektní zážitky!


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Occidental Punta Cana

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–18 h