Stále super dovolená

Recenze hotelu Pensee Royal Garden Hotel - Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam

Podzim v Egyptě je super, denní i noční teploty kolem 30st, teplo, ne vedro,voda stále teplá.

Ubytování (4 / 5)

Jde pouze o přespání, celý den jsme u moře, večer se sedí venku na terase u jídelny (jen kdyby jsme pak z toho nebyli tak poštípaní), ale vše je v pohodě, denně uklizeno, čisté ručníky, balená voda, pokoj velký, klimatizace funkční,žádná havěť na pokoji :).

Strava a stravování (4 / 5)

Jídlo dobré, vždy výběr, bohaté snídaně, výborné polévky k obědu i večeři, mnoho příloh, zeleniny, různé maso, byly i řízky, kachna, hovězí, kuře, bylo i dost ovoce, hlavně večer, každý den si lze sestavit jiné jídlo. Když si vezmete svůj hrnek nebo kelímek na nápoje, tak máte i pití v normální množství, jinak pidi plastové kelímky :)

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál je v pohodě, jsou tam pořád stejní chlapíci, usmívají se, česky už rozumí všem běžným výrazům, rychle si vás zapamatují. Všichni v pohodě, až na jednoho magora v baru u bazénu, který měl problém obsluhovat ženy. Naštěstí byl jediný a ostatní to vyrovnali o to větší snahou.

Pláž a moře (5 / 5)

Úzasné moře, odpoledne jako kafe :)

Okolí hotelu (3 / 5)

Tak jako všude v Egyptě :), poušť, pár věčně rozestavěných hotelů...ale pocourat podél moře není problém a dojít třeba až k sousednímu hotelu.

Celkový dojem (5 / 5)

Jako vždy spokojenost, rádi se sem vrátíme.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.