Detail recenze: Pensee Royal Garden Hotel

Egypt, Marsa Alam

3/5

Z+K:
Podzim v Egyptě je super, denní i noční teploty kolem 30st, teplo, ne vedro,voda stále teplá.

Ubytování

Jde pouze o přespání, celý den jsme u moře, večer se sedí venku na terase u jídelny (jen kdyby jsme pak z toho nebyli tak poštípaní), ale vše je v pohodě, denně uklizeno, čisté ručníky, balená voda, pokoj velký, klimatizace funkční,žádná havěť na pokoji :).


Strava a stravování

Jídlo dobré, vždy výběr, bohaté snídaně, výborné polévky k obědu i večeři, mnoho příloh, zeleniny, různé maso, byly i řízky, kachna, hovězí, kuře, bylo i dost ovoce, hlavně večer, každý den si lze sestavit jiné jídlo. Když si vezmete svůj hrnek nebo kelímek na nápoje, tak máte i pití v normální množství, jinak pidi plastové kelímky :)


Vybavení, služby a personál

Personál je v pohodě, jsou tam pořád stejní chlapíci, usmívají se, česky už rozumí všem běžným výrazům, rychle si vás zapamatují. Všichni v pohodě, až na jednoho magora v baru u bazénu, který měl problém obsluhovat ženy. Naštěstí byl jediný a ostatní to vyrovnali o to větší snahou.


Pláž a moře

Úzasné moře, odpoledne jako kafe :)


Okolí hotelu

Tak jako všude v Egyptě :), poušť, pár věčně rozestavěných hotelů...ale pocourat podél moře není problém a dojít třeba až k sousednímu hotelu.


Celkový dojem

Jako vždy spokojenost, rádi se sem vrátíme.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno