Detail recenze: Hotel Pickalbatros Sands Port Ghalib Resort

  Egypt, Marsa Alam, Port Ghalib

4/5

Klára S:
Tento hotel jsme si vybraly pro pobyt mě a mé dcery, rády se sem zase vrátíme. Zázemí, jídlo, kvalita ubytování byly bez výhrad. Šnorchlování skvělé. Pro děti zde není ideální přístup do moře, takže pak ke koupání spíše lepší bazén, který je napájený vodou z moře. I tak můžou v malých prohlubních pozorovat rybky.

Ubytování

Nemám žádnou výhradu.


Strava a stravování

Celkem pestrá nabídka jídla, po týdnu se sice přejí vše, ale našly jsme si to svoje. Oblíbily jsme si italskou restauraci, která byla klidnější, ostatní jsme nestihly proběhnout a ani jsme vlastně neměly potřebu. Večeře v rybí restauraci se dá zamluvit dopředu, nedělejte to den předem, protože to už bude pozdě (tak jsem to udělala já a měla jsem smůlu:-)


Vybavení, služby a personál

Hotel čistý, uklizený.


Pláž a moře

Hodně foukalo, jedno molo bylo téměř celou dobu zavřené. Pokud jdete šnorchlovat v únoru, vezměte si neoprén, nebo si ho půjčte v místním dive centru za 5 dolarů za den. Děti, které mají rády bazény a tobogány vyžití najdou (jeden bazén je vyhřívaný, lepší být pozdě odpoledne, kdy slunce nemá takovou sílu v něm, než na lehátku). V únoru je provoz tobogánů časově omezen.


Okolí hotelu

Na jednu stranu marina s obchody, na druhou pustina.


Celkový dojem

Překvapilo mě jídlo, které zde bylo moc dobré a čistota. Ráda sem zase pojedu.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h