Park Inn by Radisson

Recenze hotelu Radisson Park Inn **** - Egypt

Dovolená splnila naše očekávání a byli jsme plně spokojeni. Upozorňuji že tento hotel je z 90% naplněn místní klintelou (něco jako nači romáci). Ti jsou bordeláři a nevychovanci a kolikrát jsme se bavili co všechno dokážou. Na druhou stranu jsme s nima neměli žádný problém.

Ubytování (4 / 5)

Pokoj byl prostorný, čistý a vždy bylo uklizeno a ručníky vyměněny. Zařízení pokoje jako jsou skříně již ledaco pamatují, ale nic extrémního to není. Koupelna prostorná a čistá.

Strava a stravování (4 / 5)

Klasický all-inclusive. Spousta zeleniny, docela málo ovoce. Maso většinou kuřecí, hovězí, občas ryba (vyjma každodenního filé). Pečivo nic moc. Zákusky OK. Pitího spousta jak alko tak nealko. 90% klientely tohoto hotelu jsou místní lidé, kteří jsou opravdu neskutečná prasata. Kde jim co upadne absolutně neřeši. Naštěstí si je toho vedení hotelu vědomé a pro evropany je vyhrazena jedna restaurace kam místní nesmějí.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál super.

Pláž a moře (5 / 5)

Perfektní pláž a moře nemělo chybu. Spousta ryb i u břehu a korálový útes byl na šnorchování přímo neskutečný.

Okolí hotelu (5 / 5)

Nádherná zahrada. Super aquapark. Děti zde byli nadšeny. Střidali jsme aquáč s mořem.

Celkový dojem (4 / 5)

Naprostá spokojenost. Jeli jsme za mořem a to se nám plně splnilo.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.