Detail recenze: Hotel RIU Oliva Beach Resort

  Španělsko, Fuerteventura, Corralejo

5/5

Milano:
Vánoční dovolená na krásném místě. Hotel a služby bez výhrad. Velice milý a vstřícný personál.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování bylo pěkné a čisté - měli jsme rodinný pokoj v bungalovech u bazénu vedle jídelny - naprosto ideální poloha. Každý den uklizené.


Strava a stravování

Strava především evropského typu - výborné zákusky. Děti nejvíce uvítali pizzu a hranolky. Dvě velké jídelny, několik barů - spokojenost.


Vybavení, služby a personál

V areálu jsou dva bazény - jeden u hlavní budovy a druhý u bungalovů. Jsou vyhřívané na teplotu vzduchu tzn. v tomto období kolem 22 st. V hotelu několik obchůdků, půjčovna aut, cca 200m vzdálený supermarket. Wi-Fi zdarma pro dvě zařízení v jídelnách, barech a recepci.


Pláž a moře

Nádherná čistá písečná pláž i moře. Hodně foukalo - koupal se málokdo, ale na prosinec to bylo osvěžující :).


Okolí hotelu

Hotel na dlouhé písečné pláži v oblasti národního parku - písečné duny za hotelem. Nedaleko přístavní městečko. Půjčili jsme si na den auto a projeli ostrov od severu k jihu. Na západním pobřeží pláže s černý pískem.


Celkový dojem

Velká spokojenost - měli jsme trochu obavy z počasí, ale nelitujeme. Na pláži v tomto období opravdu hodně fouká. Vřele doporučujeme


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.