Detail recenze: RIU Touareg Hotel

  Kapverdy, Boa Vista, Praia Lacacao

5/5

Soňa:
Obrovský hotelový komplex známé společnosti RIU. Areál je opravdu rozlehlý, při ubytování obdržíte mapku areálu, někde je oříšek trefit i do vlastního pokoje a někdy zabloudí i sami zaměstnanci. Tento hotel je zároveň i nejvzdálenější od letiště. Znamená to tedy cca 30-40 minut transferem.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje jsou luxusně vybaveny. My byli ubytování v části ADULTS ONLY, což zahrnuje mimo jiné i opravdu bohatý mini bar na pokoji se čtyřmi lahvemi tvrdého alkoholu. Sice nám tam nekřičely děti, ale stěny v budovách jsou tenké a z chodby slyšíte každý krok i kufr. Koupelna je otevřená, bez dveří. Samostatně oddělená pouze toaleta.


Strava a stravování

Strava je zde velmi pestrá, široký výběr snídaní, obědů i večeří. V rámci all inclusive jsou k dispozici dvě restaurace. Po privátní rezervaci na večeři v aplikaci RIU je možné se objednat i do speciálních restaurací - Kapverdská, Italská nebo Asijská - i zde je jídlo podáváno rautově. Různé bary zde naleznete na každém rohu, i v bazénu. Ovšem co znamená Mojito věděli pouze v části adults only.


Vybavení, služby a personál

Prostor ADULTS ONLY má vlastní bazén a bar u bazénu. Hosté, kteří mají zakoupený pokoj v této části hotelu však mohou využívat celý prostor areálu. Tam se nachází i další bazény a také například bazénový bar. Jakmile se zorientujete v plánku areálu, naleznete opravdu velké sociální využití. Najdete zde posilovnu, SPA, dětskou hernu, obchůdky, .. Bohatý animační program. V době mé návštěvy probíhalo mistroství světa ve fotbalu, které zde bylo promítáno na obrovském plátně.


Pláž a moře

Příjemná písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody. Narazíte na velké vlny jako kdekoli na tomto ostrově. Na pláži jsou různá hřiště pro míčové hry.


Okolí hotelu

V okolí hotelu je pouze písek. Možnost prozkoumat ostrov je tedy v rámci výletů, ať už s delegátem nebo na vlastní pěst. Sehnat na Boa Vistě řidiče s autem nebo čtyřkolkou není problém.


Celkový dojem

Tento hotel je opravdu luxusní. Na mě však působí studeně, obrovsky - jako palác. Pro mě neosobní. Ale kdo má rád obrovské resorty, bude nadšený.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Páry
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu RIU Touareg Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h