Detail recenze: Riva Hotel

  Bulharsko

3/5

Cena
od 9 590 Kč/os
AAIV:
V Bulharsku jsme potřetí - poprvé na Slunečném pobřeží a byli jsme opravdu spokojení. Vše naplnilo naše očekávání.

Ubytování

Měli jsme pokoj s přistýlkou - velmi pěkný, uklízečky uklízely každý den. Špatně odtékala sprcha takže při dlouhém sprchování jsme měli v koupelně dost mokro. Hotel je velký, my ocenili polohu pokoje. Celý den nám tam nesvítilo sluníčko takže jsme tam neměli horko, ale pokoj je vybaven i klimatizací.


Strava a stravování

Výborné dezerty a bramborové placky! Jídlo se opakuje, ale s tím by měl každý návštěvník hotelu počítat. Grilují i maso nebo špízy. Výběr ze dvou polévek, pečiva, ovoce (nám tedy chybělo hroznové víno), různé druhy masa a pak také špagety se sýrovou a tomatovou omáčkou. Za nás spokojenost. Dietu je zde zbytečné držet.


Vybavení, služby a personál

Personál bez problému, dorozumíte se i česky. Stíhají uklízet, zametat, odklízet stoly i doplňovat jídlo. Nikdy jsme nečekali. Animační program jsme zažili už lepší, ale aquazumba nás moc bavila.


Pláž a moře

Pláž rozsáhlá, lehátko jsme našli vždy. Bohužel úsek moře byl poslední dva dny plný řas a nějakých travin, a tak jsme vždy museli chodit dál od hotelu.


Okolí hotelu

Klidná část, není blízko promenády takže hluk žádný a vše dostupné. 200 metrů kolotoče, 300 metrů pláž a supermarket hned před hotelem.


Celkový dojem

Dovolenou jsme si parádně užili a není nač si stěžovat. Pokud chcete mít klid, dostupnost a super cenu, volila bych tento hotel.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno