Luxusní hotel Rixos Sadiyaat Island *****

Recenze hotelu Rixos Sadiyaat Island ***** - Spojené arabské emiráty - Abu Dhabi - Abu Dhabi

Luxusní hotel Saadiayt v Abu Dhabí u pláže.

Ubytování (5 / 5)

Hotel nabízí několik typů pokojů, včetně pokoje s vlastním bzénem. Ubytována jsem byla v pokoji deluxe s výhledem do zahrady. Krásný pokoj kde nic nechybělo. Pokoj má koupelnu s vanou i sprchou vč. toaletních potřeb a fénu. Na pokoji je klimatizace, trezor, minibar zdarma, televize, telefon, set na přípravu kávy a čaje, wifi a balkón.

Strava a stravování (5 / 5)

Hotel aktuálně nabízí koncept ultra all inclusive. Snídaně, obědy u věčeřě jsou formou bufetu, případně je možný využít a la carte rrestauraci, kde je servírované menu, výběr z karty. Jídlo bylo opravdu skvělé, na výběr snad všechno včetně mořských plodů. V baru je v rámci AI i značkový alkohol.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Recepce, směnárna, několik restaurací a barů, fitness, welnes (zdarma kromě procedur), bazén se slanou vodou (v bazénu je bar, opět v rámci AI). U bazénu je restaurace s výhledem na pláž, jídlo servírované a výběr z menu. Dala jsem si rajčatovou polévku a burger. Na výběr je několik salátů těstoviny, steak atd.. A la carte jsem využila a měli jsme krevety, chobotnici a rybu. Opět výborné.

Pláž a moře (5 / 5)

Hotel leží na krásné písečné pláži s jemným pískem. Vstup do moře je pozvolný a pláž není nijak ohraničena (např. kvůli volním sportům). Plážový servis zdarma. Moře krásně průzračné. Ráno byla voda úplně klidná, odpoledne pak trošu vlny.

Celkový dojem (5 / 5)

Krásný, luxusní hotelu do kterého bych se hned vrátila.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Mládež
  • Páry
  • Seniory
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.