Perfektní dovolená, nezapomenutelný zážitek, prales, Panamský průliv, indiáni kmene Embera prostě paráda

Recenze hotelu Royal Decameron Golf, Beach Resort & Villas **** - Panama - Panama - Playa Blanca

Krásně prožitá dovolená. Let dobrý, společnost Lufthansa, dobré posezení, nedá se srovnávat s Travelservisem, dvě teplá jídla alkoholický nápoje ve velkým, džin tonik s ledem, brandy, vodka cokoliv a kdykoliv, slané pečivo, prostě dokonalý servis. Výlet do pralesa byl pohádka, lanovka pralesem, vyhlídková vež, vstřícní, velice milý indiáni, provedli nás pralesem, viděli jsme vřešťany, banány, ananasy i lenochoda, vzácné dřeviny a ještě nám předvedli tanec. Projeli se loďkou Panamským průplavem, nezapomenutelný zážitek, stavěli jsme u ostrůvků, kde žili různé opičky, krmili jsme jim banány.

Ubytování (5 / 5)

Napřed byly obavy z velikého komplexu, ale pohodička, bydlely jsme v budově 311 pokoj 24přímo u bazénu, za bazénem hnedka Tichý oceán, spousta lehátek, jen trochu málo slunečníků u pláže, 50 metrů od jídelny. Pokoje prostorný, dvě široké postele, spoustu místa na oblečení. Denně perfektně uklizeno, čisté osušky. Krásný balkon s výhledem na oceán i bazén s kokosovými palmami.

Strava a stravování (5 / 5)

Dvě restaurace s bufetem, denně jsme chodily na večeře do jiný tématický restaurace mexický, středozemní, grilovací i suši. Na oběd jsme nejraději chodily do MEDU, kde měly luxusní hamburgery, sami jsme si mohly vybrat co na to, cibule, feferonky kečup, majonéza atd. A výborný hotdogy pití výborný, nejraději jsme měly krvavou Marry nebo mojito, uměli to exkluzivně připravit. Snídaně pohádka, od vaječných jídel ovoce, salámy lívance, omelety, různé marmelády a v restauraci s bufetem denně zmrzlina a v té druhé zase kebab.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál jsme zase tak často neviděly, služby hotelu dobrý, denně program ob den takové malé trhy u toho našeho bazénu, kde indiáni nabízeli svoje výrobky. Viděly jsme krásně na ně z balkonu, ty trhy byly večer.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře, teda oceán někdy trochu bouřlivý, velké vlny, nedalo se koupat, ale voda teploučká spoustá krásných mušlí, jen občas v moři byly medúzy, které docela nepříjemně žahaly, jinak super, krásná pláž, plážový bar, kde měli úplně všechny nápoje s ledem, uměli výborně namíchat drinky, nádherný východ sluníčka nad oceánem.

Okolí hotelu (5 / 5)

Hotel prostorný, tři recepce na nich wiffi, jedna byla hned 50 metr nad námi, trojka trochu doleva a jednička trochu dál a spousta schodů dvě restaurace a obchůdek. Kosek od recepce tři tak 100 metrů vesnice se třemi obchůdky, kde se dá koupit různě starý panamský rum a káva.

Celkový dojem (5 / 5)

Nádherná dovolená neopakovatelná, super 12 dní, slunce pálilo jako šlak, jsme ještě teď úplně hnědý i když jsme se od druhého dne opalovaly pouze pod slunečníkem. Po areálu se pohybovali leguáni, pávi, a nádherný byl i bazén pro dospělé, vyhlídka z něj na moře, bar ve vodě, ale dost obsazeno. Byla jsme dvě děvčata a náramně jsme si užily, hned bych tam jela znova, i když příště máme naplánovaný Karibik asi Kubu.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Všechny
  • Odpočinek
  • Mládež
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.