Detail recenze: Hotel Royal Karthago

  Tunisko, Djerba, Aghir

4/5

Sára :
Dovolená se mi moc líbila. Bohužel jsme zrovna nevychytali asi úplně nejlepší počasí, zřejmě řádily někde bouřky, takže moře vlivem vln nebylo úplně nejčistší, ale za to pláž byla dokonalá. Teplota skvělá, personál příjemný a milý. Největší díky patří našim delegátům paní Jitce a Ondrovi za jejich skvělý přístup, ochotu a trpělivost :)

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokojík je maličkatý, ale za to moc pěkný a útulný :)


Strava a stravování

Strava byla celkem dobrá, jen maličko dochutit to chtělo :) Jediné, co je opravdu za trest je doslova bitka o jídlo :D Jakmile se otevřou dveře jídelny, nahrne se tam dav a člověk co přijde o kapku déle už se k jídlu nedostane :D Ale všechno personál poctivě doplňuje, není důvod mít strach, že by na vás nevyzbylo :)


Vybavení, služby a personál

Spokojeni :) Personál v jídelně by mohl být vnímavější a pohotovější co se týče úpravy stolů. Jakmile se někdo zvedne a odejde, trvá moc dlouho než je stůl připraven pro další hosty, pokud si o něj člověk sám neřekne, tak se nedočká :/


Pláž a moře

Pláž je opravdu nádherná, moře bylo první den také, ale vzhledem k bouřkám a nevlídnému počasí někde opodál byly vlny a v důsledku nich i naplavená tráva na břehu. Co mi přijde jako nedostatek je množství lehátek a slunečníků na pláži v poměru s kapacitou hotelu. Na to jak je ta pláž veliká, je tam těch slunečníků opravdu málo. Jinak hotel se nachází přímo u moře. My jsme toto řešili lehátky u bazénu, je to hned vedle pláže a dokonce blíž k baru :D


Okolí hotelu

Okolí jsme viděli pouze při cestě do hotelu a z hotelu. Mohlo by být čistší, ale to už hotel neovlivní :)


Celkový dojem

Celkový dojem působí dobře, s dovolenou jsme byli spokojeni a doporučili bychom ji. Upřímně dle mého je to spíše pro samostatné páry nebo starší lidi, je zde sice jedno dětské hřiště a dětské brouzdaliště, ale myslím si, že malé děti zde nemají moc vyžití :)


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–17 h