Detail recenze: Samira Club Hotel

  Tunisko, Hammamet

4/5

Markéta:
Spokojenost. Na pobyt jsme byli na přelomu 8-9 2022 Vše co cestovka (***) garantovala, jsme dostali. Služby delegáta perfektní, veškeré vybavení hotelu, služby, personál ... VELKÁ spokojenost.

Ubytování

Bungalovy - skromné, starší vybavení bungalovů, ale dostačující. TV spíš nefungovala, ale stejně jsme ji nepouštěli. Klimatizace funkční. Denně bylo čistě uklizeno, ručníkový servis fungoval bez chyby. (jednu hvězdu jsme nedali jen kvůli staršímu vybavení) Recepce - WiFi fungovala dobře, i tak jsme si hned z kraje koupili jejich místní SIMkartu (kvůli datům) a poslouchali na pokoji naše rádio a byli tak ve spojení (net) i mimo recepci.


Strava a stravování

Jídlo bylo chutné. Velký výběr různých druhů mas. Těstoviny, rýže, hranolky, brambory. Spousta zeleniny. Každý den něco jiného. Na náš vkus tunisané málo solí, ale to snadno vyřešíte dosolením.


Vybavení, služby a personál

Personál naprosto fantastický!! Až na jednoho číšníka, všichni rozumí Aj, Nj ale i Čj (samozřejmě omezeně, ale snaží se). Bez výjimky se snaží vyhovět ke spokojenosti hostů. Opravdu SKVĚLÝ přístup. Všech - pokojské, číšníci, animátoři i plačíci.


Pláž a moře

Hned z kraje pobytu jsme chytli bouřku, takže moře bylo zanesené chaluhami/mořskou trávou (či co to bylo), úklid trval trochu déle (2-3dny), ale pak bylo zase čisto.


Okolí hotelu

Hned u hotelu je "supermarket", ve kterém seženete snad úplně všechno. Obsluha je velice příjemná a snaží se vyhovět. Nakoupili jsme zde prakticky všechno - od drogerie, přes dárečky domů (máme malé děti, nechtěli jsme cestovat do Hamametu a tak jsme tento obchod nesmírně ocenili).


Celkový dojem

Až na krámek "v podchodu" k moři (prodej všehochuti, kdy nás prodavač docela natáhl, ale to jen proto, že jsme se nechali - bacha na ně!! :-D ) bylo vše v naprostém pořádku a k naší maximální spokojenosti. Resort vřele doporučujeme.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h