Detail recenze: Hotel Sandies Baobab Beach Resort

  Tanzanie, Zanzibar, Nungwi

4.3
Velmi dobré
Velmi dobré 614 Recenzí
Vynikající
385
Velmi dobré
131
Průměrné
49
Špatné
18
Příšerné
31
Umístění
4.8
Kvalita spánku
4.5
Pokoje
4.3
Služba
4.4
Cena/kvalita
4.2
Čistota
4.6
4/5

Petr J:
Úžasná rodinná dovolená. V hotelu jsme byli již podruhé. Opět vše skvělé! Nedá se srovnat s jakoukoliv evropskou destinací. Hotel je něco přes hodinu od letiště. Hotel klidný, ubytování v útulných domcích. My jsme měli pokoje Swahili, dále od pláže... ale nebylo to problém. Jde se krásnou udržovanou zahradou s velkými baobaby. Vysoká úroveň veškerých služeb, skvělý servis recepce, anglicky lze dohodnout vše.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování ve Swahili pokoji s jednou přistýlkou. Prostorná koupelna se sprchovým koutem. Výhled do krásné, udržované zahrady. Každý den úklid i s květinou výzdobou. Denně dvě 2 velké lahve balené vody. Poslední den před odletem možno vysprchování v náhradním pokoji.


Strava a stravování

Excelentní, každý si musí vybrat. Velmi chutné snídaně, obědy i večeře přímo u překrásného oceánu… úchvatné pohledy. Kuchyně v italském stylu. Každý den navíc vynikající těstoviny. Personál velmi úslužný a ochotný. U baru originál nealko Cola, Fanta, Sprite nalévané ze skleněných lahví. Skvělé čerstvé džusy a koktejly jak bez tak s alkoholem… po 16. hod. Led vyrobený z balené vody. Netřeba se ničeho obávat.


Vybavení, služby a personál

Recepce vyhoví ve všem, stačí jen požádat.


Pláž a moře

Projeli jsme mnoho míst na Zanzibaru, ale pláž u hotelu Sandies Baobab je nejkrásnější s průzračně čistou vodou. Jen někdy moře naplaví vodní trávy. Pláž s bílým pískem v kombinaci s modrou vodou je až neuvěřitelná. Odliv velmi malý, dá se bez problémů koupat po celý den. Stojí za to jít kousek na sever, kde je odliv velký a pozorovat život na oceánském dně. Na pláži Masajové, můžete s nimi prohodit pár slov nebo si jich nevšímat. Pro výlety doporučujeme místního průvodce Dushan Omar, který umí i trochu česky.


Celkový dojem

Vše úžasné, jako v ráji!


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.