SKVĚLÁ DOVOLENÁ!

Recenze hotelu Sea Gull Resort **** - Egypt - Hurghada - Sakkala

Do Egypta jsem letěli poprvé, a naše dojmy jsou úžasné. Jsme velmi rádi, že jsem se odhodlali jet. Hotel velmi čistý, se skvělými službami, fantastické jídlo, nádherné moře, vždy usměvavý a velmi ochotný personál, mnoho bazénů, denní animační program. Prostě paráda!

Ubytování (5 / 5)

Byli jsem ve velmi prostorném pokoji s širokou manželskou postelí a postelí pro 1 osobu. Byla to zatím nejluxusnější přistýlka, jakou jsme na pokoji měli. Za malé denní dýško jsme měli vždy dostatek čistých ručníků, každý den čistě povlečeno a malá překvapeníčka formou vázičky s čerstvou kytičkou. Balkon byl sice do ulice, velmi rušné (kdo v Egyptě netroubí tak nežije :-), ale vůbec nám to nevadilo, nehledě na to že zavěsy byly tak hutné, že tlumily většinu hluku.

Strava a stravování (5 / 5)

Absolutní jednička! Místní jídla, velmi chutná a z kvalitních surovin. Velký výběr a množství. Ovoce, zelenina každý den k dispozici. Nápoje Cola, džusy, voda, káva čaj téměř stále k dispozici zdarma, velmi levné fresh džusy. Boží sladkosti, nebezpečně chutné! Absolutní spokojenost

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál hotelu je velmi vstřícný a usměvavý, což jsem oceňovala třeba právě v době obědů a večeří, kdy se kumulovalo obrovské množství lidí. Personál je rychlý, pečlivý a vždy reaguje na jakoukoliv vzniklou situaci k největšímu uspokojení hotelového hosta.

Pláž a moře (5 / 5)

Na pláži, která patří k hotelu, lehátka, na které si dáte plážový ručník, který obdržíte také z hotelu (dostanete kartu na ručník a tu vždy vyměníte oproti ručníku. Na závěr vám opět dají kartu a vy ji vracíte zpět na recepci při odjezdu) a každý den si ho můžete vyměnit za čistý v budce u bazénu. Moře je nádherně azurové a křišťálově ČISTÉ! U lehátek vysoké slaměné stabilní slunečníky.

Okolí hotelu (5 / 5)

Denně jsme chodili po centru Hurgády, bezpečně, nepočítám-li neustále nabízející obchodníky s čímkoliv, ať už mají kamenné obchody, stánky či zboží nosí na sobě. Spousta obchodů, většina se suvenýry , je tam mi "supermarket" Cleopatra, kde lze nakoupit potraviny a také nějaké oblečení, opět suvenýry, parfémy atd. Zajeli jsme si i do staré části Dahar, riskli jsme taxík, kterých je tam neskutečně mnoho, a prošli jsme obrovskou zelnou a rybí tržnicí, stovky krámků, a tam tedy uvidíte i tu chudobu, nejen resortový luxus... Ohromná zkušenost

Celkový dojem (5 / 5)

Tento hotel bych určitě každému doporučila. Nevěděli jsme co očekávat, a byli jsme velmi příjemně překvapeni. Nádherně jsme si odpočinuli a nabrali sluníčko, v době, kdy v česku nebylo hezké počasí. Určitě si to zopakujeme!

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.