Detail recenze: Hotel Sentido Djerba Beach

  Tunisko, Djerba, Midoun

4/5

Kuchynak:
Pohodová dovolená s odpovídajícím servisem.

Ubytování

Vybavení pokoje odpovídalo nabídce, klimatizaci jsem netestovala, protože nebylo třeba. Bylo čisto, jen v koupelně mi scházel šampon a papírové kapesníčky, ale to asi do 4* nepatří.


Strava a stravování

Nescházelo mi nic. Tmavé a světlé pečivo, sýry, uzeniny, zelenina ovoce na snídani. Lisovali šťávu z čerstvých pomerančů. Oběd a večer s výběrem masa, ryb, zeleniny, rýže, brambory, kuskus. Jejich tradiční zákusky v široké škále a zmrzlina.


Vybavení, služby a personál

Nemusím animační programy, personál příjemný, ale africký, takže občas se dočkat vody k jídlu bylo na delší čekání, ale dočkala jsem se.


Pláž a moře

Moře v této době bylo krásně teploučké, čisté, pláž se denně uklízela. Slunečníky a lehátka byly k dispozici během celého dne. Hosté byli upozorněni, že "rezervace" lehátek není žádoucí a může být zrušena odstraněním věcí z takovýchto lehátek.


Okolí hotelu

Jako v Africe, ale v pohodě. Uklizeno, zameteno.


Celkový dojem

Až na to, že jsem dostala jeden z nejhůře umístěných pokojů hotelu, odkud byl výhled nikam, do nějaké zadní části hotelu, to byla celkem pohodová dovolená odpovídající 4*.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Odpočinek
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.