Na 4 * to šlo

Recenze hotelu Sentido Djerba Beach **** - Tunisko - Djerba - Midoun

Pohodová dovolená s odpovídajícím servisem.

Ubytování (4 / 5)

Vybavení pokoje odpovídalo nabídce, klimatizaci jsem netestovala, protože nebylo třeba. Bylo čisto, jen v koupelně mi scházel šampon a papírové kapesníčky, ale to asi do 4* nepatří.

Strava a stravování (5 / 5)

Nescházelo mi nic. Tmavé a světlé pečivo, sýry, uzeniny, zelenina ovoce na snídani. Lisovali šťávu z čerstvých pomerančů. Oběd a večer s výběrem masa, ryb, zeleniny, rýže, brambory, kuskus. Jejich tradiční zákusky v široké škále a zmrzlina.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Nemusím animační programy, personál příjemný, ale africký, takže občas se dočkat vody k jídlu bylo na delší čekání, ale dočkala jsem se.

Pláž a moře (5 / 5)

Moře v této době bylo krásně teploučké, čisté, pláž se denně uklízela. Slunečníky a lehátka byly k dispozici během celého dne. Hosté byli upozorněni, že "rezervace" lehátek není žádoucí a může být zrušena odstraněním věcí z takovýchto lehátek.

Okolí hotelu (4 / 5)

Jako v Africe, ale v pohodě. Uklizeno, zameteno.

Celkový dojem (4 / 5)

Až na to, že jsem dostala jeden z nejhůře umístěných pokojů hotelu, odkud byl výhled nikam, do nějaké zadní části hotelu, to byla celkem pohodová dovolená odpovídající 4*.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Obchodní cesty
  • Odpočinek
  • Seniory
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.