Detail recenze: Hotel Skanes Serail

  Tunisko, Monastir, Skanes Monastir

3/5

Barbora:
V době COVIDU v srpnu 2020. Po příjezdu na hotel se čekalo na pokoj normálně cca do 13.30,to není nic neobvyklého , když nás odvedl personál na pokoj nestačili jsme se divit, nejen že tam byla ještě uklízečka a nebylo ještě ani povlečeno, pro nás dobře, alespoň jsme viděli co se skrývá pod povrchem. Na chráničích matrace žluté fleky evidentně od tělních tekutin, které chtěla uklízečka znovu povléknout, řekli jsme ,aby je tam nedávala , to jsme ale netušili, že nepovleče vůbec, protože prý nemá ložní prádlo :( Manželská postel měla na bočnici obrovskou prasklinu za přistýlkou, kde měla spát naše dcera byla plíseň, dvířka od skříně držely na vlásku a jiný pokoj bohužel taky ne(prostě pokojíček ze kterého nás přecházel zrak). No nic kufry jsme nechali na pokoji, na recepci jsme nahlásili náš "malý "problém a šli jsme na pozdní oběd, tam jsme byli mile překvapení, vše nandaval personál a jídlo bylo chutné ,jen bohužel nebylo téměř nic jiného k pití než balená voda. Jediné co by se v tomto hotelu dalo pochválit byl příjemný personál v restauraci. Ze 3 barů, které měly fungovat, byl otevřen pro hosty pouze jeden a to u bazénu. Měl být otevřen od 10 hodin a to začali chlapci teprve s úklidem a fasováním, takže nebylo kde se do té doby napít ,vrcholem v této době byl nedostatek jednorázových kelímků, používali plastové, které jen opláchli ve studené vodě a znovu použili .Vše jsme řešili s delegátkou a následně po návratu s CK, ale bohužel bez úspěchu, neproběhla ani výměna pokoje, prý nebylo za který. Odpověď zněla, že vzhledem ke covidu musíme počítat s určitým omezením. Jen na závěr -reklamaci jsme učinili všichni co jsme přiletěli ve stejný den, bylo nás cca 15. Takže za nás tento hotel už nikdy a s touto CK taky ne.

Ubytování

Na chráničích matrace žluté fleky evidentně od tělních tekutin, které chtěla uklízečka znovu povléknout, řekli jsme ,aby je tam nedávala , to jsme ale netušili, že nepovleče vůbec, protože prý nemá ložní prádlo :( Manželská postel měla na bočnici obrovskou prasklinu za přistýlkou, kde měla spát naše dcera byla plíseň, dvířka od skříně držely na vlásku a jiný pokoj bohužel taky ne(prostě pokojíček ze kterého nás přecházel zrak).


Strava a stravování

Strava chutná , jen bohužel každý den k snídani pouze tři druhy sýra, dva druhy uzeniny , téměř žádná zelenina a obrovské fronty. Vzhledem k tomu, že měla být obsazenost hotelu pouze 50%, což samozřejmě nebyla, byly na vše obrovské čekací doby.


Vybavení, služby a personál

Tady bych udělila pochvalu snad jen některému personálu hotelu a to převážně v restauraci, kde byli vždy milý a ochotní.


Pláž a moře

Jedna polovina pláže, která byla placená pro platící z venku byla krásně upravovaná a čištěna každý den. Druhá polovina , která byla pro hosty hotelu byla špinavá, plná odpadků a neudržovaná, tak jsme se domluvili, byla nás tam parta asi 4 rodin a každý den šel pláž ráno poklidit někdo z nás. Katastrofa, když si zaplatíte určité služby a nemáte téměř nic z toho.


Okolí hotelu

Zahrada v okolí hotelu byla moc pěkná, jen bohužel úklid začínal až kolem 9 hodiny ranní takže okolo snídaně se všude válely odpadky. Bazén fungoval jako veřejné koupaliště kam se denně chodili koupat místní, kteří na hotelu ubytovaní nebyli.


Celkový dojem

Opravdu sem už ne


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–17 h