Detail recenze: Hotel Smy Puerto De La Cruz

  Španělsko, Tenerife, Puerto de la Cruz

5/5

Mirek:
S pobytem v tomto hotelu jsme byli spokojeni.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoj s balkonem ve 4.poschodí s nádherným výhledem na oceán a i na nejvyšší horu Španělska Teide. S vybavením i úklidem pokoje jsme byli spokojeni, klimatizace fungovala bezproblémově, pouze jsme postrádali lednici.


Strava a stravování

Polopenze a byli jsme spokojeni.


Vybavení, služby a personál

Personál hotelu byl ochotný a vstřícný. Zpočátku jsme měli pouze problém s připojením na WiFi ( nefungovaly přihlašovací údaje přidělené nám hotelem ), které bylo bezplatné a pokrývalo areál celého hotelu. První dva dny jsme to museli opakovaně řešit s recepční, ale nakonec se vše vyřešilo. V areálu hotelu jsme využívali jak bazén s barem u recepce, tak plavecký bazén. U obou bazénů byla bez problémů dostupná bezplatně lehátka se slunečníky.


Pláž a moře

K nejbližším plážím San Telmo nebo Martiánez je to cca 500 m, ale po schodech z kopce. Je možno, hlavně zpátky, využít hotelový autobus, který jezdí dolu do nákupního centra Martiánez. Ale nejlepší koupání bylo na pláži Jardín, kam jsme jezdili autem (cca za 5-10 minut).


Okolí hotelu

Hotel se nachází na kopci přímo v centru města a vše (obchody i restaurace) je pěšky bez problémů dostupné.


Celkový dojem

S pobytem i hotelem jsme byli spokojeni.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno