Detail recenze: Summertime Hotel

  Řecko, Korfu, Sidari

3/5

Cena
od 5 990 Kč/os
Roman Matějů:
Tem kdo neočekává za nízkou cenu humry, kaviár a šampaňské na zlatém podnosu je to ideální místo

Fotografie od autora recenze


Ubytování

V anexu PHAEDRA je ubytování super, pokud máte pokoj směrem na moře, protože tam nedoléhá všudypřítomný randál cca 200dB !!! Je to pár metrů od všech barů a taveren a cca 50m na pláž - tak blízko nemá žádný anex tohoto hotelu. Ale pokud chcete trávit veškerý čas u bazénu (i takoví tam byli !!!), pak musíte chtít přímo samotný komplex Hotel Summertime, který je ale od pláže vzdálen cca • HLAVNÍ HOTELOVÁ BUDOVA • 0,3 km Pláž Apotripiti • 0,5 km Pláž Canal D'Amour • 0,5 km Hlavní pláž. My jsme chodili a rádi na každé jídlo (3 x denně) asi 1 km do hlavní budovy - aspoň jsme poznali celé Sidari !!! :-)


Strava a stravování

Za 7.990,- Kč to byly přímo hody. Měli jsme All inklusive. Každý den min. 1 x ryba (vždy v nějaké omáčce, ale mňamka), každý den min. 1x denně maso - skopové, vepřové, hovězí. Maso bylo vždy perfektně upravené, že se rozpadalo na jazyku. Každý den ráno ovoce - meloun, jablko, broskev (někdo frfňal, že jen 3 druhy !!!), každý den nějaký řecký dezert -zase se našli fajnofky :-( Celý den zmrzlina !!! Tu mají jen některé hotely. 6 druhů nealko (nápoje typu Fanta, Cola, chito, voda ze zásobníku barelové vody. Pivo sice někteří lidé pili, ale my Ostravaci jsem ho zkusili jen jednou a dost :-( Kořalky : vodka, brandy, rum, gin a ouzo. My pili jen ouzo s vodou (ve Francii tomu říkají pastis) a 2 džusy - jablko a pomeranč. Takže si musel vybrat každý !!!


Vybavení, služby a personál

Vybavení přesně podle popisu na webu. Každý den nám uklidila příjemná Řekyně a 2x za 7 nocí nám vyměnila ručníky. Každý den uklidila schody, které byli každý den, jak po prasetech - bohužel někteří lidé přestávají být lidmi. Jediná vada - hlučné dveře - při zavítání bez klíče hrozně bouchaly. Vrzající dveře od WC jsem si namazal sám rakytníkovým olejem od manželky a bylo po vrzání. Jediný velký nedostatek - automatické zapínání hrozně hlučného ventilátoru na WC po rozsvícení !!! Bože ti Řeci mají s tou technikou ještě i ve 21. století problém.


Pláž a moře

Každý den všechny pláže uklízeli, hrabali písek hráběmi a utírali matrace na lehátkách. V některý recenzích brečeli zákazníci, že je tam samá chaluha a že to Řeci neuklízí. Jen u smrdící vyschlé řeky na konci hl. pláže byla hromada uklizených vysušených chaluh, ale ty nikomu nevadili. Dokonce u smrdícího kanálu a u těchto chaluh měli někteří rekreanti ručník - na pláž s deštníky nešli. POZOR VYCHYTÁVKA : Hned u apartmánu Phaedra byly dvě pláže. Když jsme vyšli z podchodu (náš vchod byl v podchodu), tak vlevo chtěl číšník nekompromisně až dotěrně, abych si něco objednal i když bylo 12 hodin a my se chystali za 30 minut na oběd. Tak jsme museli okamžitě jeho slunečníky opustit a to bylo dobře, protože vpravo byla číšnice, která nic nevynucovala. Nechal to na nás, zda si ten den objednáme (většinou frapé, které tam dělali moc dobré za 2,5 E).


Okolí hotelu

Hlučné - ten kdo měl okna na ulici byl chudák. Musel poslouchat 200 dB karaoke a reprodukovanou hudbu. Oni ti mladí dnes jsou asi nahluchlí - nemohou mít hudbu jen na poslech. To musí ducat tak, že cítíte zvukové vlny bušící do prsou !!! Tato generace bude hluchá jak peň, nejen ze sluchátek.


Celkový dojem

Jeli bychom znovu !!! Hotel je vhodný pro všechny generace, protože ve všech generacích se najdou spokojení a nespokojenci :-) To bylo, je u bude. A CK to jistě ví, že ?


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–17 h