Detail recenze: Sunrise Attitude Hotel

  Mauricius, Východní pobřeží, Belle Mare

4/5

Markéta :
Hotel ze známého řetězce Atiitute který nabízí ubytování pouze pro dospělé osoby. Dle mého názoru hotel s nejkrásnější pláži který jsem na Mauriciu navštívila.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích typu standard a superior.Pokoje standard jsou menší, nemají dvd a jdou buď v patře a nebo v přízemí. Pokoje superior jsou jen v přízemí. Pokoje jsou moderně zařízené. Pokoje nemají wifi.


Strava a stravování

Hotel nabízí stravu all inclusive


Vybavení, služby a personál

V hotelu je možné využít následující služby: - zdarma: 2 bazény, stolní hry, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, petanque, loďka s proskleným dnem, šnorchlování, Wi-Fi (ve veřejných prostorech) - za poplatek: elektronické hry, kulečník, půjčovna kol, lázeňské centrum (09:00-20:00hod), nedaleké potápěčské středisko, kitesurfing (v Club Mistral v oblasti Anse la Raie), stand-up paddle board (v Club Mistral v oblasti Anse la Raie), katamarány (na vyžádání), rybolov (na vyžádání), prádelna.


Pláž a moře

Jak jsem již zmínila, jedná se o nejkrásnějí pláž, kterou jsem na Mauriciu navštívila. Pláže je hned před hotelem, ale musí se přejít místní komunikace. Plážový servis je zdarma.


Celkový dojem

Služby hotelu jsem nečerpala, ovšem kvůli pláži musím hotel doporučit.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Všechny
  • Mládež
  • Páry
  • Odpočinek
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Sunrise Attitude Hotel

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h