Detail recenze: Hotel Swiss Inn Resort Hurghada

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

4/5

Alena Kühnertová :
21. 10. 2019 jsme se vrátili z dovolené v Egyptě v hotelu Hilton Hurghada Resort, kde jsme byli já, manžel a naše dvouletá dcera, a byli jsme naprosto spokojeni.

Ubytování

Ubytování nás velmi mile překvapilo. Byl pro nás připraven krásný rekonstruovaný pokoj s luxusní koupelnou. Čistota pokoje na jedničku s hvězdičkou, každý den nám pán uklidil, převlékl postel a vyměnil ručníky. Každý den jsme také dostali láhev vody na pokoj. Jediné mínus pro mě bylo, že jsme neměli na pokoji ani v koupelně fén, což bych jako žena s dlouhými vlasy ocenila, zvláště když jsem s tím počítala a svůj si schválně nevzala. Jinak je na pokoji k dispozici žehlící prkno, žehlička a varná konvice (k tomu nějaké čaje a instantní káva).


Strava a stravování

Jídlo nám moc chutnalo a místní zákusky jsou prostě famózní. Také servis v jídelně byl k naprosté spokojenosti. Personál byl velmi milý a ochotný.


Vybavení, služby a personál

Personál hotelu byl velmi milý a ochotný. Všichni se moc krásně chovali k naší malé dceři, ta si pozornosti opravdu užila do sytosti. Každý večer kolem osmé probíhal animační program pro děti - mini diskotéka, takže tam se děti taky vyřádily... Po animačním programu pro děti obvykle přišel animační program pro dospělé - koncert, tanec, zábava...


Pláž a moře

Vzhledem k tomu, že jsme chtěli dovolenou co nejvíce podřídit dvouleté dceři, vyhledali jsme záměrně hotel, který má písčitou pláž bez korálů. A i nám to nakonec vyhovovalo. Manžel by možná ocenil nějakou podívanou při šnorchlování, ale toho jsme si užili na dovolené v Egyptě, když jsme ještě neměli dítě. Hotel Hilton je tedy svou pláží vhodný především pro rodiny s dětmi. Na pláži se také nachází restaurace Waves, ve které od 13 do 16 hodin nabízejí možnost obědu. Jde spíš o fastfoodové občerstvení - hranolky, burgery, pizza, ale stačí to. Možnost dojít si tam pro pití je celý den.


Okolí hotelu

Hotel leží přímo na obchodní promenádě, takže příležitostí k nákupu je zde dostatek. Asi cca 10 min. chůze od hotelu se nachází větší obchodní dům Cleopatra, kde mají pevné ceny a nesmlouvá se zde.


Celkový dojem

Dovolenou jsme si moc užili a mrzelo nás, že tak rychle utekla.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Mládež
  • Odpočinek
  • Seniory
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Swiss Inn Resort Hurghada

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h