Detail recenze: Hotel Talea Beach

  Řecko, Kréta, Bali

3/5

Eva:
Naprostá katastrofa, přetože zakoupeno s velkým předstihem na konci zimy u *** za nehoráznou cenu, protože jsme cestovali s ročním dítětem / 4 dospělí /. zakoupili jsme dva nejdražší pokoje abychom měli záruku dobrého ubytování. po neustálém "boji" nás po dvou nocích přestěhovali, ale přestali uklízet pokoj a vynášet koše z wc!

Ubytování

zaplaceny pokoje nadstandard s výhledem na moře jsme po třech dnech nakonec vybojovali. Zprvu nás ubytovali v pokoji u hl. silnice, přístup kohokoli z ulice a vedle záchodků u pronájmu automobilů, které byly nonstop otevřené,v pokoji holé zdi, dráty trčely ze stěn, koupelna plesnivá, špinavá, a kelímky na zub.kartáčky zanesené hnusnou špínou. Delegátka netvrdila nic, jen hrála o čas.Tyto pokoje byly údajně po rekonstrukci, úzké nekonečné schodiště jak k recepci, tak na pláž


Strava a stravování

při procházení kolem jídelny nelibý zápach, jídla samý tuk, žádný výběr, velmi velmi pod úroveň.. Na obědy a večeře jsme chodili na pláž. Hodně hostů mělo střevní potíže tak velké, že jediná záchrana byly prášky z místní lékárny / ercefuryl/


Vybavení, služby a personál

dětský bazén nafocený v katalogu nebyl, nefunkční odpady, plíseň jak v koupelnách, tak v pokojích,.. arogantní chování na recepci.


Pláž a moře


Okolí hotelu


Celkový dojem

nevím jestli se úroveň hotelu zlepšila, ale nás by tam po takové zkušenosti nikdo nedostal. CK nám po dohadování "vykompenzovala" směšnou částku. Doteď se stydím, že jsem tam pozvala celou rodinu.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.