The Ravenala Attitude ****

Recenze hotelu The Ravenala Attitude **** - Mauricius - Severní pobřeží - Balaclava

Super hotel ze známé sítě hotelů Attitude, který uspokojí snad každého hosta.

Ubytování (5 / 5)

Hotel nabízí celkem cca 270 pokojů v kategorii couple suite, family suite a executive seafront adult suite. Část pokojů je pouze pro dospělé osoby a má i vlastní soukromou pláž. Pokoje jsou opravdu prostorné, mají obývací pokoj, ložnici a soc zařízení, chodbu a balkón. Na pokoji je minibar, telefon, tv, trezor, fén, klima a set na přípravu kávy a čaje. V koupelně je vana i sprchový kout + pantofle a župan. Pokoj byl velmi pěkně zařízený.

Strava a stravování (5 / 5)

V základu hotel nabízí stravu polopenze nebo all inclusive. Strava je v několika restauracích a stancích na pláží, případně v plážové restauraci. V hotelu jsem strávila pouze 2 noci, takže jsem ani nestihla všechny restaurace navštívit. Jídlo bylo opravdu skvělé a chutné. Stejně tak servis v restauracích.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Hotel je poměrně velký a nabízí nepřeberné množství zábavy. Na pláži jsou zdarma pro hosty nemotorizované vodní sporty, dále pak třeba beach volejbal, ping pong, posilovna, tenisové kurty, atd. V hotelu je i diskotéka. Personál hotelu velmi příjemný, milý a vždy usměvavý.Hotel má i několik bazénů, které jsem ale vůbec nevyužila. V době mého pobytu se akorát pálila cukrová třtina, tak byly bazény trošku špinavé, ale tomu se nedá zabránit.

Pláž a moře (3 / 5)

Hotel je přímo u písečné pláže, ale vzhledem k velikosti hotelu, je to z některých pokojů k pláži trošku dál. Pláž je prostorná a je na ní dostatek lehátek. Plážový servis je zdarma. Vzhledem k široké nabídce vodních sportů, je pláž ohraničená, aby se předešlo případnému úrazu. Pro děti, případně neplavce je pláž vhodná, vstup je pozvolný a není tam hloubka. mě osobně pláž zklamala, protože jsem si nemohla skoro vůbec zaplavat. Výhodou na pláži je servis, kdy si můžete objednat jídlo a pití až na lehátko.

Celkový dojem (5 / 5)

Ubytování, servis, strava vše na jedničku. Nevýhodou je pláž, ale pokud si chcete užít skvělé hotelové služby, mohu hotel doporučit i pro velmi náročné klienty.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Mládež
  • Seniory
  • Obchodní cesty
  • Páry
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.