Detail recenze: Hotel Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort

  Egypt, Marsa Alam, Port Ghalib

5/5

Hyacint:
Pohodová dovolená

Ubytování

Ubytováni jsme byli ihned po příjezdu na hotel cca v 7.oo ráno, což bylo super, pokoj jsme dostali v nejvzdálenější budově od moře ve 3 poschodí, což rozhodně ideální nebylo. Výhled na klimatizaci z kuchyně - postupně jsme zjistili, že zde bydlí převážně češi...Německý turista by asi spokojen nebyl. Hodně tvrdá postal, v noci vrzala, je vidět, že nejlepší časy má hotel dávno za sebou. Není stropní osvětlení, jen celkem 3 lampy, nám svítily dvě, v den odjezdu už jen 1. Jinak pokoj uklizený, výměna ročníků a osušek to bylo v pohodě. Obecně - ubytování je nejslabší článek celé dovolené.


Strava a stravování

Jídlo výborné, velký výber všeho včetně mořských plodů, myslím, že si vybrali i nároční strávníci. Dobré kafe, denně zmrzlina, spousta ovoce, melounová párty na pláži... není co vytknout.


Vybavení, služby a personál

Personál hotelu celkem vstřícný, domluvíte se striktně pouze anglicky nebo německy, recepční ani nemá snahu - stále opakuje (docela drmolí) svoje, pokud nerozumíte opravdu dobře, je to složité. nejmilejší jsou uklízeči, pokojští atd., ti zdraví, usmívají se, jsou milí a příjemní. Obsluha v plážovém baru v pohodě, celkově bych hodnotila asi 3


Pláž a moře

Pláž velká, široká, asi 250 m vlevo relax pláž, kam nesmí děti, je klid a ticho, ale zase máte daleko wc, bar, pití - všechno zázemí. U relax pláže laguna na plavání i šnorchl pro méně zkušené, moře nádherné, ryby, hadi, rejnoci....U hlavní pláže korály a voda dospělém max pod pas, spíš ke kolenům. Nutné boty do vody.


Okolí hotelu

Hotel je v nádherné zahradě, plné rozkvetlých květin, procházka k pláži je tím pádem zážitek.


Celkový dojem

Pohodová dovolená, kteroz kazí ubytování, kdy češi bohužel mají nejhorší pokoje i přes nějaký ten bakšiš v pasu.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno