Detail recenze: Hotel Tia Heights Makadi Bay

  Egypt, Hurghada, Makadi Bay

3/5

Markéta Růžičková:
S dovolenou jsme byli moc spokojení, pobytu jsme se kvůli převládajícím negativním recenzím báli, od této chvíle si snad ani recenze číst nebudeme, protože tento hotel je naprosto skvělý

Ubytování

S ubytování jsme byli spokojeni, ano vybavení je starší, ale všechno funguje tak jak má, všude je čisto, každý den jsme měli výborně uklizeno, a to je podle mě nejdůležitější.


Strava a stravování

Jídlo bylo vynikající, každý den jsme si pochutnali, rozhodně si bylo z čeho vybírat. Výborné dezerty, vždy čerstvá krásně naservírovaná zelenina, "koutek" s čerstvým ovocem, které obsluha krájí před vámi podle vašeho výběru. Některá jídla zůstávala po celý týden stejná, ale každý den se objevilo několik nových. V rámci pobyt můžete také navštívit á la Carte restauraci, a to buď italskou, nebo rybí, my jsme si vybrali italskou a byli jsme opět velmi spokojeni!


Vybavení, služby a personál

Veškerý personál je velmi ochotný, udělá pro vás vše co vám na očích vidí. Všichni jsou velmi milí. Hotel je upravený a vždy uklizený. Všechny bazény včetně bazénů v agua parku jsou každý den čištěny, voda je čistá, rozhodně nezapáchá. Chtěl jsem zjistit, kde si mohu koupit levné a dobré místní výlety! tak jsem hledal a byl jsem v kontaktu s optimguide.com/Czech velmi dobrý průvodce Mohamed , je velmi čestný a nápomocný. stal se nám přítelem!


Pláž a moře


Okolí hotelu


Celkový dojem

Skvělá! Tento hotel má opravdu nejlepší pláž ze všech okolních resortů v Makadi. Výborný přístup do moře. Pokud máte rádi šnorchlování také také se zde zabavíte (ovšem pokud jste byli jako my předtím například v Marsa Alam, kde jsou korály a celkově podmořský život ještě stále turisty nepoškozeny, nebudete ničím překvapeni a obrovských barevných útesů se celkově v Hurghadě také nedočkáte), to ovšem nemění nic na tom, že i tak zde naleznete spoustu krásných míst ke šnorchlování.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–18 h