Skvělá ovolená

Recenze hotelu Titanic Resort & Aqua Park **** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

Všechno bylo na jedničku. Jen si nekupujte CD s fotografiemi z výletu na lodi a šnorchlování. Tvrdili, že tam budou fotky z potápění a ouvej, jen nějaká hudba. Za 25 euro jen foto z lodi a pláže, to, co si vyfotíte sami. Výlet organizoval hotel.

Ubytování (4 / 5)

Čisto a uklizeno. Nábytek starý,ale funkční. Už by se šikla rekontrukce, ale vzhledem k tomu, že člověk na hotelu jen přespí a je celý den venku, tak v pohodě.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava super, každý den jiná tématická kuchyně. Jídlo chutné, doplňováno . Zmrzlina nám nechutnala. Ovoce málo, zeleniny a salátů dostatek... Každý den jiná ryba. Nedoplňovali mléko do kávomatů. Hodinu po začátku stravování mléko došlo a už nedoplnili.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál ochotný, pracovitý, úslužný. Wi-fi jen za poplatek, všude. Koupili jsme internet od Vodafonu. Tobogány super, bazény čisté....žádné davové šílenství. Všeho dostatek.

Pláž a moře (5 / 5)

Moře krásné, teplé. Pláž udržovaná, stříkali na písek vodu, aby nelítal a nepálil. Bufet na pláži skromný , ale postačil. Spokojenost

Okolí hotelu (1 / 5)

Nic moc. Hotely honosné, ale vedle hotelů špína, rozestavby a nic.

Celkový dojem (5 / 5)

Skvělá dovolená. Určitě se do tohoto hotelu ještě vrátím.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.