Detail recenze: Hotel Tropical Princess Beach Resort & Spa

  Dominikánská republika

4/5

Michal:
Příjemný pobyt v klidném velkém koplexu u Atlantského oceánu

Ubytování

Dostačující ubytování na hotelu,denně uklizeno,doplněn minibar.Výhled z pokoje žádná hitparáda,ale nejeli jsem si tam sednout na balkon :)


Strava a stravování

Tady asi nejde vytknout opravdu nic.A pokud někdo něco vytknul,pak je to rýpal:). Luxusní all inclusive,výběr z mnoha jídel a pití v několika restauracích a barech


Vybavení, služby a personál

Neměli jsme sice z pokoje bůhvíjaký supervýhled,ale to nám vůbec nevadilo.Na hotel jsem se chodili jen vyspat.Vybavení pokoje dostačující,personál v pohodě,každý den uklizeno,doplněn minibar.Bazény v resortu v pohodě,jeden s barem.Animační programy-to je brutus asi všude,pokud Vám není 150 let a je Vám to jedno.Šli jsme se ze zvědavosti mrknout na jeden a 5 minut bohatě stačilo :).Moderátor,jako když ho ukradly od kolotoče,který se pokoušel o falešné pěvěcké vsuvky+opálení tanečníci z baru pro opuštěné chlapce-tohle opravdu ne :)).Co mne naopak zaujalo,tak byl v tak velkém resortu v noci absolutní klid.Žádné hulákaní,nic takového.


Pláž a moře

Pláž hezká,koupání limitováno bojkami(cca 30 metrů od břehu),takže si zaplavat ani nešlo,což nám ale taky nevadilo,protože byly pořád poměrně velké vlny.lehátka na pláži pod slunečníky obsazená ručníky již od časného rána,takže jsem musel vstávat v 5 hodin a jít nám zabrat místo-ale zase-žádný velký problém.Pořád krásné počasí,teplota kolem 30 stupňů,akorát jeden den se honily mraky a občas sprchlo i během dne.Jinak asi dvakrát přeháňka v noci.


Okolí hotelu

Možnost procházek asi nejlepší po pláži,což nám vyhovovalo.Mimo resort,to ani moc na procházky není.Jinak do města jsme ani nešli,nebylo potřeba,jen do nejbližších obchůdku,abych si koupil plavky,triko a žabky,když mi dorazilo zavazadlo o den déle(asi jediný zádrhel na cestě).


Celkový dojem

Pobyt jsme si opravdu užili.Se službami jsme byli spokojeni.Kdo si chce odpočinout a prohřát si tělo,pak bude naprosto spokojen.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory
  • Páry
  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Obchodní cesty
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.