Detail recenze: Hotel Ulysse Djerba Thalasso & Spa Resort

  Tunisko, Djerba, Midoun

4/5

Zuzana:
Měli jsme pokoj se vztupem do bazénu, když se ráno osvěžíte v bazénu který Vás probere a osvěží je super po příchodu od moře příjemně ochladí- velká spokojenost. Tento holet byl první kde jsme měli wc a koupelnu zvlásť, také to byl první hotel kde nám po pozdním příjezdu přinesli večeři na pokoj.

Ubytování

Pokoj každý den uklizený , doplňovali se nápoje v lednici, čaje, káva, cukr, toaletní potřeby včetně sprchovacích gelů, šamponu atd, velice dobře řešená klimatizace. Trezor zdarma na pokoji- jen blázen ho nevyužívá.


Strava a stravování

Jídlo formou bufetu všeho dostatek , pořád dopňovali co chybělo, velký výběr jídel včetně jejich typické kuchyně a různorodost nás překvapila- ryby sushi, tortilly , ochutnávky sýrů. Alkoholické i nealkoholické nápoje, káva ,čaj, džusy100%, voda neperlivá i perlivá.


Vybavení, služby a personál

Personál velice příjemný a vztřícný , pán na recepci snažil mluvit česky -takže hned po příjezdu vše vysvětlil kde je restaurace , různé bary a co nabízejí, kde se vydávají osušky na pláž, tuniské dináry se mění na recepci i je vykoupí zpátky pokud zbydou. Wifi v celém hotelu je zdarma , jen u moře nejde- tam se relaxuje.


Pláž a moře

Moře bylo teple , pozvolný vztup , krásné vlny na dovádění . Samozřejmně i haluhy tam byli moře je živel, kdo chce čistou a průhlednou vodu bez vln může navštívit bazén. Prodejci chodí jen okolo moře nesmí mezi lehátka.


Okolí hotelu

Hotel je čistý a udržovaný, krásná zahrada.


Celkový dojem

Hotel je velice příjemný pro relaxaci a odpočinek, pro kliety kteří chtějí strávit dovolenou bez chaosu a dětského křiku a pláče.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Ulysse Djerba Thalasso & Spa Resort

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–20 h