Vila El Mar Garden

Recenze hotelu Vila El Mar Garden - Černá Hora

Na přistýlce mě v noci pokousala nejspíš štěnice. Mám ji nafocenou . Válenda vypadala nevábně a byla následně vystříkaná sprayem. Nadále jsem se stříkala i já na noc repelentem a snažila se brát věc s nadhledem. Nic jiného mi nezbývalo....Jiný pokoj jsme nechtěli,mohlo se to opakovat a byl do dvorka.

Ubytování (3 / 5)

Klidná,půvabná lokalita. Pokojíček č.5 dost ubohoučký. Jinak hezký ,malý objekt.

Strava a stravování (2 / 5)

Jednotvárné,ryba vysušená,polévky plné umělých přísad,málo zeleniny. Snídaně bohaté, přislo nám,že jsou to přebytky z lepších hotelů,sortiment se neměnil,čerstvostí neoplýval. Jednou žlutý meloun--kyslý. Na stole chyběl olivový olej do salátů. Vše zachraňoval skvělý bílý jogurt v džbánku. Mátový čaj ok. Jiný nenabízeli ! Nechutná břečka místo kávy ve velké sklenici. Netušili jsme,kde lze něco tak hnusného vůbec uvařit. Kupovali jsme si kávu každé ráno u obsluhy. Nezdravá limonáda,žádná voda.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál hotelu velmi,velmi příjemný. Obzvlášť číšník Milan.

Pláž a moře (3 / 5)

Pláže totálně přeplněné,otřesné. A staví se tam další obří hotely. Moře skvělé,jak jinak.Mimo sezónu jistě super. Jako ostatně všude.

Okolí hotelu (5 / 5)

Mezi domky a zahradami,velmi útulné.

Celkový dojem (4 / 5)

Nádherná zem,úžasné moře,skvělé výlety,milí lidé.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.