Dobrá dovolená

Recenze hotelu Vila Mario *** - Chorvatsko - Střední Dalmácie - Drvenik

Za pár peněz slušná dovolená v krásném městečku s nádherným okolím.

Ubytování (3 / 5)

Slušný rodinný hotýlek, starší vybavení pokojů. My měli veliký pokoj s kuchyňkou a velikým balkónem s výhledem na moře a hory.

Strava a stravování (3 / 5)

Snídaně kontinentální - 2 kolečka salámu nebo 1 plátek sýru nebo 1 vejce !!!!!!!! Džem, nutela, máslo. Pro lidi co nemají rádi sladké NIC MOC. Večeře - výběr ze dvou jídel, vždy chutné, velké porce . Ale skoro žádná zelenina za pobyt snad jen 3 x salátová miska se salátem ochuceným vinným octem :-( Místo dezertu pomeranč, jogurt, jablko . K večeři jen sklenka vody.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Pokoj ve 3. patře bez výtahu. Žádný úklid, jen denně vynesení koše. Výměna ručníků NIKDY. Vysoušeč vlasů ve staré koupelně nebyl. Personál vstřícný.

Pláž a moře (5 / 5)

Krása ! Oblázková pláž s průzračnou vodou.

Okolí hotelu (5 / 5)

Čisté, krásná příroda, možnost mnoha procházek do okolí. Kolonáda u moře a na ní mnoho obchůdků a kavárniček. Blízko 2 obchody s potravinami a dvě pekárny. Večer klid.

Celkový dojem (3 / 5)

Fajn dovolená pro velmi nenáročné klienty. Příští rok už jsme si vyhlédli jiný hotel v tomhle městečku s bufetovými snídaněmi, s nápoji k večeři a hotel, kde se mění ručníky obden. Za stejné peníze.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.