Detail recenze: Hotel Vila Mario

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Drvenik

4/5

Vlaďka:
Za pár peněz slušná dovolená v krásném městečku s nádherným okolím.

Ubytování

Slušný rodinný hotýlek, starší vybavení pokojů. My měli veliký pokoj s kuchyňkou a velikým balkónem s výhledem na moře a hory.


Strava a stravování

Snídaně kontinentální - 2 kolečka salámu nebo 1 plátek sýru nebo 1 vejce !!!!!!!! Džem, nutela, máslo. Pro lidi co nemají rádi sladké NIC MOC. Večeře - výběr ze dvou jídel, vždy chutné, velké porce . Ale skoro žádná zelenina za pobyt snad jen 3 x salátová miska se salátem ochuceným vinným octem :-( Místo dezertu pomeranč, jogurt, jablko . K večeři jen sklenka vody.


Vybavení, služby a personál

Pokoj ve 3. patře bez výtahu. Žádný úklid, jen denně vynesení koše. Výměna ručníků NIKDY. Vysoušeč vlasů ve staré koupelně nebyl. Personál vstřícný.


Pláž a moře

Krása ! Oblázková pláž s průzračnou vodou.


Okolí hotelu

Čisté, krásná příroda, možnost mnoha procházek do okolí. Kolonáda u moře a na ní mnoho obchůdků a kavárniček. Blízko 2 obchody s potravinami a dvě pekárny. Večer klid.


Celkový dojem

Fajn dovolená pro velmi nenáročné klienty. Příští rok už jsme si vyhlédli jiný hotel v tomhle městečku s bufetovými snídaněmi, s nápoji k večeři a hotel, kde se mění ručníky obden. Za stejné peníze.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–18 h