Detail recenze: Villaggio Camping Faro Punta Stilo

Itálie, Kalábrie, Guardavalle Marina

4/5

Doktor356:
Dovolená v Calabrii

Ubytování

Parádní bungalovy s teráskami, pokoke čisté a dostatečně vybavené. Klid a údržba na 1čku. Jely jsme v půlce září a ceny ubytování byli 10 euro za bungalov na noc, neřešily počet osob (je to u konce sezony)


Strava a stravování

Vařili jsme si sami, tudíž nemohu posoudit


Vybavení, služby a personál

wifi pouze na recepci ale nevadilo, byli tam ochotný údržbáři který mi bez problému otevřeli bungalov poté co jsem ztratil klíč v moři, nechtěli, tak sem jim dal každému aspoň vychlazeného kozlika v plechu. Je tam pěkný bazén taneční parket, kde se každý večer něco děje. na pláži si můžete za pár euro pronajmout slunečník s lehátky a po celou dobu je to jen vaše, takže si tam můžete nechat věci. podotýkám že se nám za celých 14 dní nic neztratilo.


Pláž a moře

Pláž je od bungalovů cca 50 m, opravdu paráda. Moře bylo azuro, čisté a pláže písečne se vstupem do moře přes kameny. doporučuji boty do vody. I v září tam bylo 30 a voda teplá.


Okolí hotelu

Město Guardavalle je nezáživné ale najdete tam 3 obchody s potravinami, větnamce, zeleninu, několik kavárniček se zmrzlinou. radím si objednávat kafe americano, to je takový větší. V okolí jsou památky a starobylé vesničky, kousek už to je i na Sicílii. Kde sme taky byli, navštívili jsme sopku Etnu, dost drahá záležitost


Celkový dojem

Pro rodiny s dětmi je to super, Doporučuji všem kdo nemají moc peněz a chtějí si užít skvělou dovolenou.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Mládež
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.