Přímo u pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Villaggio Camping Faro Punta Stilo

Charakteristika

velmi oblíbený komplex s bohatým sportovním vyžitím. Skládá se z hotelové a apartmánové části a je v těsné blízkosti pláže. Jednoduché vybavení, dobrá cena.

Ubytování

přízemní bungalovy (A3, A4, B4), řadové apartmány (C5, C6) a mobilhomy (M4) jsou velmi jednoduše zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, terasa. Některé bungalovy a apartmány mají kuchyňský kout na kryté terase. A3: (max. 3 osoby) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a jedním lůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, terasa. Některé bungalovy mají kuchyňský kout na kryté terase. A4: (max. 4 osoby) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a patrovým lůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, terasa. Některé bungalovy mají kuchyňský kout na kryté terase. B4: (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s patrovým lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, terasa. Některé bungalovy mají kuchyňský kout na kryté terase. C5: (max. 5 osob) ložnice s dvojlůžkem, malá ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s jedním lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, terasa. Některé apartmány mají kuchyňský kout na kryté terase. C6: (max. 6 osob) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s patrovým lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, terasa. Některé apartmány mají kuchyňský kout na kryté terase. M4: (max. 4 osoby) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a dvěma samostatnými lůžky, zděná terasa s kuchyňským koutem, SPR+WC, terasa.

Postýlka

není k dispozici, možno vzít vlastní (do max. počtu osob).

Stravování

vlastní. V restauraci možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (na vyžádání, za poplatek).

Služby

restaurace, pizzerie, bar, minimarket, bazén pro dospělé a pro děti (cca 25/5-15/9). Minigolf, plážový volejbal, minifotbal, bocce, volejbalové a basketbalové hřiště (do 29/6 a po 31/8 zdarma, v ostatních termínech za poplatek). Tenisové kurty (za poplatek), diskotéka, animační programy (15/6-7/9, v italštině), dětský koutek.

Parkování

v areálu.

Vzdálenost od centra

1 km.

Vzdálenost od pláže

areál navazuje na pláž. Jednotlivé apartmány 30 - 100 m.

Pláž

písečná (bílý hrubší písek), vstup do moře je kamínkový, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) se platí jako povinný poplatek na místě.

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání, zdarma.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Kalábrie