Zilwa Attitude Hotel ****

Recenze hotelu Zilwa Attitude Hotel **** - Mauricius - Severní pobřeží - Calodyne

Větší hotelový komplex, řadí se do hotelu Green - šetrný k životnímu prostředí.

Ubytování (4 / 5)

Hotel disponuje 240 pokoji, typů: Superior, Family a Couple. Hotel ikdyž je v místním Mauricijském stylu, pokoje působí moderně, možná trochu chladně - tímto hotel právě klade na šetrnost přírody - přírodní betonová podlaha, ale za 2 noci jsem si bez problémů na typ zvykla. Z koupelny jako v Indii, lze přímo vidět do pokoje - odděleno pouze žaluziemi.

Strava a stravování (5 / 5)

Kuchyně velmi kvalitní, obrovský vůbec veškeré kuchyně - člověk neví z čeho si doslova vybrat. Hotel má k dispozici 6 restaurací. Naproti hotelu se nachází malý ostrůvek, kde hotel Vám na požádání zařídí vlastní grilování na tomto ostrově - zahrnuto v rámci all inklusive.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Denně živá hudba navečer. V tomto rozsáhlém komplexu se nachází veškeré sportovní vyžití od svého vlastního potápěčského centra, půjčovny lodiček, dětský klub, welness a spa, volejbalové hřiště.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž má hotel rozdělenou na více menších plážiček - krásné pláže, na velký hotelový komplex nepůsobí vícero pláží masivně.

Okolí hotelu (5 / 5)

Krásný velký resort, denně můžete trávit chvíle v jiných prostorách.

Celkový dojem (5 / 5)

Z výbavy pokojů jsem byla překvapena, působilo na mne trochu chladně, ale velmi brzy jsem se dokázala přizpůsobit. Služby hotelu jsou na vysoké úrovní.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.