70 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Residence Copai ***

Poloha:

moderní menší residence se nachází mezi Národním parkem Stelvio a Adamello Brenta, v centru Marillevy 1400, přímo u skiareálu, cca 50 m od lanovek s napojením na skiareál Madonna di Campiglio, cca 100 m od rezidence supermarket, novinový stánek, bar, pizzerie, restaurace, diskotéka, bazén.

Vybavení residence:

úschovna lyží, parkoviště.

Ubytování:

standardně vybavené apartmány s vlastním soc. zařízením, TV, některé apartmány s malou terasou.
BILO 6 - obývací pokoj s rozkládacím divanem a palandou, ložnice s manželským lůžkem, kuchyňský kout, sociální zařízení.
TRILO 6 - obývací pokoj s rozkládacím divanem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, sociální zařízení.

Stravování:

vlastní.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Trentino - Alto Adige