Hotel Residence Couleurs Soleil

Francie, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Juan-les-Pins

Rezidence Couleurs Soleil

    Francie, Azurové pobřeží, Francouzská riviéra, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Juan-les-Pins
Tento hotel není aktuálně v nabídce
O ubytování

Les Couleurs Soleil*** Rezidence v Oz en Oisans cca 150 m od sjezdovek, 70 m od obchodní zóny.

Stravování
  • Vlastní
  • Ve středisku jsou obchody i restaurace
Doprava

Autobusem nebo vlastním vozem.

Delegát

V rezidenci působí česky mluvící delegát CK.

Střídání turnusů

U termínů 7/6 není příjezdový ani odjezdový den lyžařský. Příjezd i odjezd ze střediska je v odpoledních hodinách. Ubytování probíhá mezi 17. a 19. hodinou. Předání uklizených apartmánů v den odjezdu je nutné cca do 9 hodin.

Skipas

6denní skipas Alpe d'Huez Grand Domaine (250 km) v ceně, platí v celé oblasti Alpe d'Huez včetně satelitů – termín 6. 1. 6denní skipas Grande Galaxie platí navíc 2× v oblasti Les 2 Alpes, 1× Serre Chevallier, 1× Puy St. Vincent, 1× Mongenevre, 1× Sestriere (I). Pouze pro vlastní dopravu – není skibus!

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Couleurs Soleil
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 170 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 221 246
dnes 11–18 h

Lokalita

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.