Hotel Residence Edelweiss

  Itálie, Benátsko, Malga Ciapela

Rezidence Edelweiss

  Itálie, Benátsko, Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Arabba / Marmolada, Malga Ciapela, Sella Ronda
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Tato rezidence se nachází ve středisku Malga Ciapela pod nejvyšší horou Dolomit - Marmoladou, jen několik metrů od lanovky.
Vybavení a služby:
parkoviště, lyžárna
Ubytování:
BILO 6 - ložnice s manželským lůžkem a patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení
Vzdálenosti:
cca 150 m od lanovky na Marmoladu, cca 400 m od nástupu na vleky pro oblast Arabba, 13 km od vleků Civetta, zastávka skibusu 50 m od rezidence

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Edelweiss **
Vzdálenost od sjezdovky: 250 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 009 716
dnes 12–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-rezidence-edelweiss-benatsko-italie-z2009716/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.