Hotel Residence Fior D'Alpe

  Itálie, Lombardie, Premadio

FIOR D´ALPE

  Itálie, Lombardie, Valtellina, Alta Valtellina, Bormio / San Colombano, Premadio
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Charakteristika

rezidence se nachází v nadmořské výšce 1 300 m, s krásným panoramatickým výhledem na hory, v srdci Alta Valtellina, cca 3,5 km od sjezdových tratí Bormio - San Colombano a 4 km od centra Bormio. Zastávka skibusu je cca 100 m od rezidence.

Ubytování

standardně zařízené apartmány, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, Wi-Fi (zdarma). B4 (max. 4 osoby): ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací manželskou postelí a kuchyňským koutem, balkon. B5 (max. 5 osob): ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, 5. lůžko může být umístěno v obývacím pokoji nebo ložnici, kuchyňský kout. C6 (max. 6 osob): dvě ložnice na každé dvě postele, obývací pokoj s rozkládací manželskou postelí a kuchyňským koutem, balkon.

Postýlka

pro dítě do 3 let, na vyžádání, za poplatek 70 € / týden.

Služby

recepce (otevřeno 16: 00-19: 00), Wi-Fi (zdarma), lyžárna.

Parkování

u rezidence zdarma (do vyčerpání kapacity).

Vzdálenost od centra

400 m Fior d Alpe, 4 km Bormio, 5 km Isolacia.

Zvíře

povoleno malé a střední, na vyžádání, za poplatek 10 €/noc.

Ski informace

Vzdálenost od sjezdovek: cca 3,5 km sjezdovka Bormio, část San Colombano Isolaccia, cca 5 km sjezdovka Bormio - část Bormio 2000. Vzdálenost od běžkařské trasy: / 3 km Isolaccia. Vzdálenost od skibusu: / 100 m. Lyžařská škola: / 3 km Isolaccia. Půjčovna lyží: / 3 km Isolaccia. Úschovna lyží: / v rezidenci.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Fior D'Alpe ***
Vzdálenost od sjezdovky: 4000 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 911 275
dnes 12–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-fior-dalpe-lombardie-italie-z1911275/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.