Hotel Residence Limoneto

  Itálie, Kalábrie, Torre Ruffa

5/5

Residence Limoneto New

    Itálie, Kalábrie, Torre Ruffa
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

residence s bazénem složená z 22 apartmánů se nachází uprostřed zeleně a voňavých citronovníků. Od města Tropea plného restaurací, barů, diskoték a obchodů je residence vzdálena 7 km. Apartmány jsou vybaveny TV/SAT a některé mají krásný výhled na moře.

Ubytování

Bilo A- obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, terasa. Apartmány jsou v přízemí. Bilo B - obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa. Apartmány jsou v přízemí. Bilo D - obývací pokoj s palandou a jedním samostatným lůžkem, malá kuchyň, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa. Apartmány jsou v 1. patře. Trilo E - obývací pokoj s jedním samostatným lůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, terasa. Apartmány jsou v 1. patře.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, bar, společný gril, dětské hřiště, hřiště na minikopanou a volejbal, animační programy, parkoviště. Minimarket se nachází cca 400 m od residence.

Pláž

450 m, bílý písek a kamínky, částečně skalnaté útesy, veřejná; 1,5 km od residence se nachází 2 krásné pláže Tono a Tonnicello, k dispozici plážový minibus.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, vstup do bazénu, animační programy (01.07.-31.08.), slunečník, vstup na sportoviště, parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Základní cena nezahrnuje

  • Povinné příplatky hrazené na místě
    vratná kauce 50 €/apt., závěrečný úklid 30 €/bilo A a B, 35 €/bilo C a trilo.
  • Fakultativní příplatky hrazené na místě
    výhled na moře 20 €/apt./týden, 2. parkovací místo 30 €/týden, ložní prádlo 10 €/os./týden, ručníky 10 €/os./týden, 2. přistýlka v apartmánu typu trilo v období do 06.08. a od 20.08. 30 €/týden, v ostatních obdobích 70 €/týden (nutno rezervovat v CK); malé zvíře 30 €.
  • Příplatky
    cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: ČSAD Tišnov, spol. s r.o., IČ 46905952.
Název hotelu dle pořadatele: Residence Limoneto New ***
Lokalita dle pořadatele: Kalábrie, Ricadi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Limoneto ***
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 450 m

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 041 560
dnes 8–18 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Kalábrie

5/ 5 2 recenzí


Oldřich Creeps červenec 2019
Limoneto-Kalabrie. Skvělá dovolená :)... celá recenze


Horáková červenec 2015
Limoneto Kalábrie. Dovolená byla skvělá. Vřele doporučuji, tomu kdo chce zažít poklidnou dovolenou. ... celá recenze

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Residence Limoneto New
    Itálie, Kalábrie, Torre Ruffa

Cena
5 490 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 041 560

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 490 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč