450 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Residence Orchidea ***

Charakteristika

sympatická rezidence vhodná pro rodinnou dovolenou leží na relativně klidném místě, nedaleko pláže i centra městečka.

Ubytování

apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, balkon. B5: (50-55 m2, max. 5 osob) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a vyklápěcím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, balkon. C7: (60-65 m2, max. 6 dospělých a 1 dítě do 12 let) ložnice se dvěma lůžky, malá ložnice se dvěma lůžky (příp. vyklápěcími lůžky), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a vyklápěcím lůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, TV, balkon.

Postýlka

na vyžádání, 16 €/týden.

Služby

recepce, trezor, Wi-Fi (na recepci a v hale, zdarma), TV místnost, bar, zahrada, bazén (15x4 m, cca 15/5-30/9) se slunečníky a lehátky, dětský koutek, stolní tenis a tenisový kurt (zdarma, dle volné kapacity). Za poplatek - pračka (za poplatek), půjčovna kol a motorek (500 m), potápěčské centrum (1 km).

Parkování

parkoviště (do vyčerpání míst), garáž na vyžádání 25 €/týden.

Vzdálenost od centra

800 m.

Vzdálenost od pláže

450 m.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis možno dokoupit na místě za speciální cenu.

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání, zdarma.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

2. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

16.7.2015 | Jája
Datum pobytu: 1.7.2015
OK

Nejnovější recenze

4
16.7.2015 | Jája
Datum pobytu 1.7.2015
4/5 - Skvělé
OK
5
28.8.2013 | Pedalinda
Datum pobytu 1.8.2013
5/5 - Úžasné
Pobyt se nám velice líbil,okolí moc pěkné,počasí slunečné.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Ligurie