250 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Residence Terra Felice

Poloha

Tato nová, moc pěkná rezidence s bazénem se nachází pouhých 200 m od centra střediska, kousek od promenády v letovisku Tortoreto Lido. Nedaleko od rezidence se nachází sportovní centrum s fotbalovým, volejbalovým hřištěm a dalšími sportovními možnostmi.

Vybavení

K dispozici jsou apartmány Bilo pro 4 osoby, Trilo pro 6 osob a mezzonetové apartmány Duplex pro 8 a 10 osob. Všech 12 apartmánů je elegantně a moderně vybaveno, disponují pračkou, TV a vybaveným balkonem. Některé apartmány mají výhled na moře, některé na bazén. Klientům je k dispozici garáž (za poplatek).

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, nedaleko sportovního centra (fotbalové a volejbalové hřiště), výlety do okolí. Řada obchodů a restaurací v blízkém okolí.

Ubytování

BILO 4: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou a WC, vybavená terasa, TV, lednice s mrazákem, pračka, sporák. TRILO 6: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, koupelna se sprchou a WC, vybavená terasa (některé apartmány mají výhled na moře), TV, lednice s mrazákem, pračka, sporák. QUADRILO DUPLEX 6/8: Přízemí: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou a WC, velká vybavená terasa (některé apartmány mají výhled na moře). Patro: ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou. TV, lednice s mrazákem, pračka, sporák. Poloha: mezonet. QUADRILO DUPLEX 8/10: Přízemí: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou a WC, velká vybavená terasa (některé apartmány mají výhled na moře). Patro: ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky + 2 rozkládacími lůžky (popř. 2 klasickými samostatnými lůžky), koupelna se sprchou. TV, lednice s mrazákem, pračka, sporák. Poloha: mezonet.

Stravování

Bez stravování.

Pláž

Pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od rezidence.

Informace

Na místě se platí pobytová taxa, garáž 30 Eur/týden, zvířata 50 Eur/pobyt - povoleny pouze malé domácí rasy, vratná kauce 150 Eur/apartmán.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Abruzzo

Abruzzo (někdy také v plurálu Abruzzi) je oblast ve střední Itálii. Sousedí s Marche na severozápadě, Umbrií na západě, Laziem na jihu, Molise na jihovýchodě a Jaderským mořem na východě. Oblast má rozlohu 10 794 km² a 1,3 miliónu obyvatel. Hlavním městem je L'Aquila. Oblast se rozděluje na 4 provincie: L'Aquila, Teramo, Chieti a Pescara. Tato oblast je bohatá na přírodní krásy i historii, ale teprve začíná být objevována turisty. Před sjednocením Itálie tvořila oblast nejsevernější část Království obojí Sicílie. Oblast Abruzz je bohatá na rozmanitou a vzácnou floru a faunu, jako je například Medvěd Hnědý, Vlk Apeninský nebo Kamzík Abruzzský.

Popis byl převzat z katalogu CK ITALIA ONLINE.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Abruzzo