Hotel Resort Grande Baia

  Itálie, Sardinie, Monte Petrosu

Grande Baia Resort

    Itálie, Sardinie, San Teodoro
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis hotelu

Obecný popis:

Grande Baia Resort leží 400 m od písčité pláži. Nejbližší město je Olbia (25 km). Personál tohoto 1 podlažního hotelu mluví italsky, anglicky a německy. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení automobilu či kola. Hotel nabízí v sezónně otevíraný s mořskou vodou bazén s odděleným dětským bazénkem. Hosté se mohou odreagovat u sklenky drinku v bazénovém baru. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma na pláži a u bazénu. Vzdálenosti z hotelu: letiště OLB (28 km), supermarketům (8 km), disko (12 km), vlaková zastávka (25 km) a obchodům (20 km). Staráme se o potřeby hostů s tělesným postižením a hotel zajišťuje přítomnost tohoto vybavení: rampy. O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: domovníka zajišťujícího služby. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský klub, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty.

Stravování:

Hotel má 3 restaurace. Večery lze strávit na baru u vstupní haly.

Sport a volný čas:

Během rekreace v hotelu Grande Baia Resort si můžete vychutnat také parní lázeň, turecké lázně, lázně, vířivku či sluneční louku. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. fitness.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami American Express, Euro/Master a Visa. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

*Guests who book Junior Suite are entitled to the following added values:

- free access to the Wellness Center (excluding massages and treatments)

- meals at the Libeccio Restaurant

- VIP amenities in the room

*Beach service includes one sunshade and two deckchair per room

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Resort Grande Baia ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 800 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 183 139
dnes 7.30–20 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-grande-baia-resort-sardinie-italie-z1183139/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.