Hotel Rezidence Settimo Cielo

Itálie, Benátsko, Rosolina Mare

Vila SETTIMO CIELO

  Itálie, Benátsko, Rosolina Mare
Tento hotel není aktuálně v nabídce
poloha: pětipatrová vila s výtahem přímo v centru. Nachází se na ulici Viale dei Pini.
pláž: vzdálenost od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře cca 500 m
ubytování: TRILO 5: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV, sociální zařízení se sprchou, balkon, klimatizace, parkování 1 auto/apartmán.
TRILO 7: 1 ložnice s manželskou postelí a patrovou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, TV, sociální zařízení se sprchou, terasa, klimatizace, pračka, parkování 1 auto/apartmán. Nutné vlastní povlečení a ručníky.
stravování: vlastní strava

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Rezidence Settimo Cielo
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 400 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 561 173
dnes 7.30–17 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-vila-settimo-cielo-benatsko-italie-z1561173/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.