400 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Rezidence Zefrido **

Poloha

Třípatrová rezidence je umístěna ve vzdálenosti 50 m od centra střediska.

Pláž

Písčité pláže s pozvolným vstupem do moře ve vzdálenosti 350 metrů od rezidence.

Stravování

Bez stravování.

Vybavení

Apartmán bilo pro 3 osoby: Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchou, balkon.
Apartmán trilo pro 6 osob: Ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon.

Sport a zábava

Blízko ubytování tenis, plážový volejbal, vodní sporty na pláži, minigolf, golf, diskotéka, dětské parky, malý vodní park s tobogánem na pláži, koncerty, botanická zahrada.

Tipy pro správnou volbu

ubytování v centru střediska | výhodná cena

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko