Popis

Popis hotelu Riad Irene ****

Popis hotelu

Obecný popis:

Vítejte v hotelu Riad Irene v oblasti Marrakesh. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici klimatizace, recepce a vstupní hala. Personál v tomto hotelu mluví francouzsky, arabsky a anglicky. Vzdálenosti z hotelu: divadlo (5 km), Palais Bahia (4 km), Palais Badii (3 km), supermarketům (6 km), vlaková zastávka (5 km) a turistické informace (8 km). Z hotelu se snadno dostanete ke stání taxíků. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí pokojovou službu, služby prádelny a žehlení. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

Snídani podáváme od 07:00 - 10:00 v těchto formách: kontinentální kuchyne, a la carte. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas:

Nejbližší golfové hřiště je vzdálené 7 km.

Další informace:

Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Maroko

Maroko je perlou přírodních zajímavostí a tradiční kultury na pomezí západního světa, exotiky, orientu a hlavně islámu. Náboženství je v této zemi Maghrebu nejvíce benevolentní, a proto lze využít otevřenosti místního prostředí k cestovatelským toulkám. Nejvíce lákavé jsou místní přírodní kontrasty několika biomů subtropického pásu naší planety. Na jih země zasahuje nekompromisně největší světová poušť Sahara. Směrem na sever přechází ve Vysoký Atlas s nejvyšší horou země Džabal Tubkal se svými 4 167 m n. m. Díky vysoké nadmořské výšce je Atlas v zimě pokryt sněhem. Přes Nízký Atlas se dostáváme k úrodným nížinám středomořského a atlantského pobřeží. Centra kultury a pamětihodností v Maroku jsou zejména vnitrozemský Marrákéš, hlavní město Rabat a pobřežní Agadir nebo Casablanca. Maroko je zemí poznání, přírodních krás a svérázné kultury.

Povinná pobytová taxa ve výši 20 EUR/osoba/pobyt do 8 dní; 40 EUR/osoba/pobyt nad 8 dní, je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Hotely Maroko